Antwort Proč nosit trenky? Weitere Antworten – Jaký je rozdíl mezi trenkami a Boxerkami

Proč nosit trenky?
Stejně jako boxerky, také i trenky přinášejí pánům pohodlí a komfort, díky své volnosti a vzdušnosti. Báječně padnou jakékoliv mužské postavě. Oproti boxerkám, mají trenýrky pouze jeden střih, a to dlouhé nohavice (zhruba do půlky stehen) a pas držící pružná guma, která bývá všitá vevnitř látky.Spodní prádlo se nosí z více důvodů: Ochraňuje svrchní oděv před znečištěním tělními tekutinami, umožňuje udržování čistoty častějším praním, brání tření svrchního oděvu a pokožky, přispívá k tvarování určitých partií těla (např. tzv. stahovací prádlo), zakrývá nahotu a některé tělesné tvary (hýždě, ohanbí, prsa).Slipy možná evokují spodní prádlo vhodné pro tatínky či dědečky, ve skutečnosti je však nosí i elitní sportovní značka jménem David Beckham. Chlap oděný do slipů zastává tradiční hodnoty a stojí nohama na zemi. Velmi také záleží, zda se jedná o slipy v moderním vzhledu, nebo o letitý kousek, který už něco pamatuje.

Kdo vymyslel slipy : Slipy se v dnešní podobě začaly vyrábět v roce 1935 v Chicagu jako alternativa suspenzoru. Slipy totiž udrží pánské genitálie v relativně fixované poloze. Brzy se rozšířily po celém světě pro svou jednoduchost a funkčnost, kdy provázek či knoflíky v pase nahradila praktická guma.

Proč nosit boxerky

Proč nosit boxerky Pánské boxerky mají přiléhavý střih, který obepne vaše tělo a bez problému je tak můžete obléknout i pod upnuté kalhoty. Velmi vhodné jsou také na sport, kdy se vám nebudou volné nohavice nikde ohrnovat.

Proč nosit Jocksy : Kupříkladu, plavecké jocksy mají velice úzký pás, hokejové jockstrapy mohou mít širší pásy na suchý zip a také “traky” na ponožky a dokonce zimní sporty mají i svoje větruodolné jocksy. Nesmíme tedy ale zapomínat, že hlavním účelem profesionálních jocksů je ochrana genitálií před úrazem.

Nejčastěji se muži shodují na tom, že dámské spodní prádlo je pohodlnější než pánské spodní prádlo. Jiné k tomu vede rozbití nudné každodennosti či chtíč zažívat vzrušující věci. Někdy jsou důvodem i samotné partnerky. Vzájemná výměna prádla může být pro partnery vzrušující hrou.

Tkanina tang je navíc velmi tenká, může se lehce stát, že bakterie z řitního otvoru přenesete do oblasti pochvy, kde mohou napáchat pěknou paseku. Bakterie a viry tak mohou řádit v pochvě i močovém měchýři, kde způsobí nepříjemné pálení při močení.

Kolik procent mužů nosi slipy

Slipy táhnou

Klasické „slipáče” si ráno obleče 27 procent mužů, čtvrtina dotazovaných pak volí těsnější boxerky.Nejčastěji se muži shodují na tom, že dámské spodní prádlo je pohodlnější než pánské spodní prádlo. Jiné k tomu vede rozbití nudné každodennosti či chtíč zažívat vzrušující věci. Někdy jsou důvodem i samotné partnerky. Vzájemná výměna prádla může být pro partnery vzrušující hrou.Slipy táhnou

Klasické „slipáče” si ráno obleče 27 procent mužů, čtvrtina dotazovaných pak volí těsnější boxerky.

Autorství moderních tang je připisováno módnímu návrháři Rudimu Gernreichovi, který v polovině 60. let vytvořil první plavky "nahoře bez", jež nazval monokiny. Svá tanga uvedl na scénu v roce 1974.

Kdo nosi Jocksy : Jocksy vznikly jako spodní prádlo pro cyklisty už v roce 1874 jako jockey strap", protože jockey – "žokej" – znamená jezdec, ať už na koni či na kole.

Co jsou jockstrapy : Pánské jocksy a jockstrapy (také známé jako jock, jock strap) je spodní prádlo původně navrženo jako ochrana mužských genitálií při sportu nebo jiné intenzivní tělesné aktivitě. V poslední době se “módní jockstrapy" staly populárními jako “každodenní” spodní prádlo, které muži nosí jako alternativu jiných stylů.

Jaké spodní prádlo se mužům líbí

Nejlepší volbou je bavlna s příměsí dalšího materiálu. Rozhodně se vyvarujte spodního prádla ze syntetických materiálů, které nejsou prodyšné a mohli byste si zadělat na nepříjemné infekce z přemnožených bakterií.

– Výborně pomáhají i při řízení – tanga funguji u profesionálních řidičů jako prevence proti mikrospánku. Když mají řidiči pocit, že na ně jde spaní nebo únava, natáhnou je a pořádně se střeli do koulí.Většina žen nosí tanga, aby zabránila trapným okamžikům, kdy se pod oblečením rýsují švy kalhotek, případně se tvoří různé skrčeniny. Některé ženy je ale nosí denně, což rozhodně neprospívá jejich intimním partiím, které jsou velmi choulostivé.

Proč nenosit slipy : Trenky, slipy, boxerky

Proč Protože jsou volné a vzdušné, intimní partie neobepínají a naopak jim poskytují volnost. Těsné spodní prádlo zvyšuje riziko infekcí močových cest.