Antwort Kolik je Krystofu v Česku? Weitere Antworten – Kolik je v ČR Krystofu

Kolik je Krystofu v Česku?
Jméno Kryštof má 11696 lidí, je na 151. místě a věkový průměr je 12 let.V České republice je celkem 11 696 lidí se jménem Kryštof.

Adolf
Původ germánský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 2 632
Pořadí podle četnosti 280.

Kolik je v ČR Vlkoslavů : Zadejte příjmení nebo jméno zjistěte jeho četnost

Obec s RP Počet Každý X-tý
Praha 1 1351691

Jak rikat Krystofovi

Domáckými podobami jména jsou Kryštofek, Kryštůfek, Kryša, Kryšek, také Tofi aj. Jméno se ve změkčené podobě Krištof vyskytuje také ve slovenštině. Angličtina, němčina, norština nebo islandština jméno užívá jako Christopher, němčina ho pak zná i jako Christoph.

Kolik je Honza v České republice : Jméno Honza je 4 381. nejčastější jméno (každý 1 467 268. obyvatel).

K nejméně používaným dívčím jménům se řadí Antonie, Bohuslava, Edita, Oldřiška nebo také Vilma a Vladěna. Mezi nejméně používaná jména v ČR se dle statistik ministerstva řadí Uršula, Regina, Svatava, Naděžda, Milena, Blažej, Věnceslav či Kazimír a jejich popularita stále ubývá.

V České republice je celkem 199 lidí s příjmením Jáchym. Příjmení Jáchym je 8 491. nejčastější příjmení (každý 51 612.

Kolik je v Cesku Jiří

Jiří je nejčastější české mužské jméno. K roku 2016 bylo jeho nositeli 296 090 Čechů. Za svou četnost vděčí zejména své velké popularitě od 40.jméno počet pořadí jméno počet pořadí jméno počet pořadí jméno počet pořadí JANA 664 1. JANA 6 648 1. PETR 877 1.Kryštof (hudební skupina)

Kryštof
Web www.krystof.net
Současní členové
Richard Krajčo Nikos Petros Kuluris Nikolaj Atanasov Arichtev Jakub Dominik Evžen Hofmann Ondřej Kyjonka Nikolas Grigoriadis
Dřívější členové


Kryštof slaví svátek dne 18.09. Mužské křestní jméno Kryštof je prastarým křesťanským jménem, které v sobě nadčasové hodnoty nese i dnes. Na eleganci jména a příjemném znění nic neubrala ani celá staletí. Mužské křestní jméno Kryštof se u nás vyskytuje také ve variantě Krištof.

Jaké je nejpopulárnější jméno : V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Jaký je nejhezčí jméno pro kluka : Rodiče si oblíbili také jméno Ema, Nela nebo Laura. Z kluků lidé nejčastěji zvolili Jakuba. Druhé místo obsadil Jan, třetí Tomáš, za ním se umístil Matyáš a na pátém místě skončil Adam. V první dvacítce se objevil také Matěj, Dominik, Tobiáš nebo Marek.

Jak se říká Jonášovi

Domáckými podobami jména jsou Jonda, Jóňa, Jonča, Jón, Joník, Jonouš nebo Jonášek. Jméno Jonáš užívá i slovenština.

KATEŘINA 4 470 5.

Lenka
Svátek 21. února
Původ řecký/hebrejský (zdrobnělina)
Jméno v Česku
Četnost v Česku 118 763

Kolik je v ČR Karolín : KAROLÍNA 208 5. NATÁLIE 1 755 5.