Antwort Jak vypnout upozornění na email Outlook? Weitere Antworten – Jak vypnout připomenutí v Outlooku

Jak vypnout upozornění na email Outlook?
Vypnutí zvuků připomenutí

 1. V nabídce Outlook klikněte na Preferences (Předvolby).
 2. V části Osobní nastavení klikněte na Oznámení & Zvuky.
 3. V části Zvuky zrušte zaškrtnutí políčka Připomenutí . Můžete také zrušit zaškrtnutí políček u všech ostatních zvuků Outlooku, které chcete vypnout.

Odstranění pravidla

Pokud pravidlo nepotřebujete, můžete ho odstranit. Na kartě Soubor zvolte Spravovat pravidla a upozornění. V dialogovém okně Pravidla a upozornění zvolte na kartě Pravidla e-mailu pravidlo, které chcete odstranit. > OK.Změna výchozí adresy odesílatele

 1. V horní části stránky vyberte Nastavení .
 2. V podokně Možnosti v části Pošta > Synchronizovat e-mail.
 3. V části Nastavit výchozí Adresa odesílatele vyberte adresu z rozevíracího seznamu.
 4. Vyberte Uložit.

Jak nastavit seznam e mail v Outlooku : Otevřete Outlook a vyberte Soubor > Přidat účet. Na další obrazovce zadejte e-mailovou adresu, vyberte Upřesnit možnosti, zaškrtněte políčko Umožnit mi ručně si nastavit účet a vyberte Připojit. Na obrazovce Upřesnit nastavenívyberteDalší. Na obrazovce Další zvolte ze seznamu typ serveru, ke kterému se chcete připojit.

Jak odstranit zprávu z Outlooku

Vyberte nebo poklikejte na zprávu, aby se otevřela v jiném okně. Vyberte Soubor > Informace. Vyberte Znovu odeslat zprávu a odvolat > Odvolat tuto zprávu… a vyberte jednu ze dvou možností. Pokud chcete odeslanou zprávu odvolat, vyberte Odstranit nepřečtené kopie této zprávy.

Jak nastavit automaticky email Outlook : Vyberte kartu Klasický Outlook a postupujte podle těchto kroků. Na kartě Zobrazení vyberte Nastavení zobrazení. Vyberte Účty > Automatické odpovědi. Vyberte přepínač Zapnout automatické odpovědi.

Aby vás Seznam.cz prohlížeč upozorňoval na nové e-maily, je potřeba se do něj přihlásit.

 1. Přihlášení provedete buďto první položkou v menu, Přihlásit se.
 2. Nebo v Nastavení v části Přihlášení do prohlížeče zaškrtnutím možnosti Upozorňovat na nové e-maily.


Plánování e-mailů k odeslání

 1. Otevřete na počítači Gmail .
 2. Vlevo nahoře klikněte na Napsat e-mail.
 3. Napište e-mail.
 4. Vlevo dole vedle tlačítka Odeslat klikněte na šipku dolů .
 5. Klikněte na Naplánovat odeslání.

Jak v Outlooku označit osobu

Pokud chcete upoutat něčí pozornost v e-mailu nebo pozvánce na schůzku, zadejte do zprávy nebo pozvánky symbol @ a potom jeho jméno. Když to uděláte, zvýrazní se jeho jméno a Outlook ho vyzve, aby ho přidal na řádek Do, aby si toho všiml, a vedle zprávy ve složce Doručená pošta přidá symbol @.Kliknutím na ikonu Domů otevřete nabídku, poté Nastavení (ikona ozubeného kola v dolní části) > Přidat poštovní účet > Přidat e-mailový účet. Pokud v telefonu najdete další účty, klikněte na možnost Přeskočit tyto účty. Zadejte svou adresu – klikněte na Pokračovat.POP3 protokol neumožňuje plnohodnotnou práci se zprávami z více zařízení. Na rozdíl od POP3 protokolu zobrazuje IMAP klient přesně to, co se nachází ve schránce na serveru (obsah – zprávy, struktura složek – se zrcadlí).

Odvolání zprávy v Outlook na webu

V levém podokně složek vyberte Odeslaná pošta a potom poklikáním otevřete odeslanou zprávu v samostatném okně. Odvolat zprávu a pak v potvrzovacím dialogovém okně vyberte OK . Krátce poté obdržíte zprávu o odvolání zprávy do složky Doručená pošta.

Jak odvolat zprávu : Zrušení odeslání zprávy

Zprávu můžete hned po odeslání odvolat: Vlevo dole se zobrazí zpráva, že byl e-mail odeslán, a možnosti Vrátit zpět a Zobrazit zprávu.

Jak nastavit automaticky email : Nastavení odpovědi v nepřítomnosti

 1. Otevřete Gmail na počítači.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko.
 3. Přejděte dolů k sekci Odpověď v nepřítomnosti.
 4. Vyberte Zapnout automatickou odpověď v nepřítomnosti.
 5. Vyplňte časové období, předmět a zprávu.

Jak nastavit automatickou odpoved v mailu

Jak nastavit automatickou odpověď

 1. Vyberte Soubor > Automatické odpovědi.
 2. V poli Automatické odpovědi vyberte Odesílat automatické odpovědi.
 3. Na kartě Uvnitř organizace zadejte odpověď, kterou chcete odesílat po dobu své nepřítomnosti v kanceláři členům svého týmu a spolupracovníkům.
 4. Uložte nastavení kliknutím na OK.


Zkontrolujte v nastavení tiskárny či používané aplikace údaje pro SMTP. Jsou-li správné, problém bývá v podpoře bezpečnostních protokolů (podobně jako v odstavci výše u poštovních klientů). Řešení: Aby tiskárna mohla odesílat přes server smtp.seznam.cz, musí podporovat komunikační protokoly TLS 1.2 nebo 1.3.Po výběru možnosti Naplánovat odesílání se napravo od zprávy otevře přehled potvrzující datum a čas. Postup: Ponechte navrhované datum a čas a v e-mailu stiskněte Odeslat. Změňte, kdy příjemce dostane váš e-mail, a proveďte změny pomocí polí pro datum a čas v přehledu.

Jak označit člověka v mailu : Zadejte @ a několik prvních písmen jména nebo příjmení osoby a pak vyberte požadované jméno (pokud ještě nemá oprávnění k otevření dokumentu, zobrazí se výzva k jeho zadání).