Antwort Jak spustit OneDrive na PC? Weitere Antworten – Jak otevřít OneDrive

Jak spustit OneDrive na PC?
Pokud k OneDrivu nemáte přihlášené žádné účty

Vyberte tlačítko Start, vyhledejte text „OneDrive“ a pak OneDrive otevřete: V Windows 10 nebo 11 vyberte OneDrive. Ve Windows 7 v části Programy vyberte Microsoft OneDrive. Ve Windows 8.1 vyhledejte OneDrive pro firmy a pak vyberte aplikaci OneDrive pro firmy.Přihlášení k OneDrivu

 1. Přejděte na onedrive.com a v horní části stránky vyberte Přihlásit se .
 2. Zadejte svůj účet Microsoft (Xbox, Skype, Outlook.com e-mailovou adresu) a vyberte Další.
 3. Zadejte heslo a vyberte Přihlásit se.

Když používáte aplikaci OneDrive, můžete si do zařízení stáhnout místní kopii souboru. V aplikaci OneDrive otevřete složku obsahující soubory, které chcete stáhnout. Zkontrolujte, že se obsah složky zobrazuje jako seznam, ne jako miniatury. vedle souboru, který chcete uložit, a potom klepněte na Uložit.

Jak nainstalovat OneDrive do PC : Přeinstalace OneDrivu pro Windows

Vyberte tlačítko Start , do vyhledávacího pole zadejte programy a potom vyberte Přidat nebo odebrat programy (Přidat programy ve Windows 7). V části aplikace & funkce (programy a funkce ve Windows 7) Najděte a vyberte Microsoft OneDrive.

Jak otevřít cloudové uložiště

Stačí si složku OneDrive synchronizovat do svého počítače a tak můžete mít data jak u sebe v počítači, tak v cloudu. Po synchronizaci, se vám v průzkumníku souboru zobrazí složka OneDrive – Název Firmy, které vám umožní nahlížet do vašeho cloudového úložiště. Pozor, zpočátku jsou všechny soubory jen v režimu náhledu.

Kde najít OneDrive : Na počítači klikněte na Start, do vyhledávacího pole napište OneDrive a pak ve výsledcích hledání klikněte na OneDrive. Možná budete muset vedle oznamovací oblasti kliknout na šipku Zobrazit skryté ikony. , aby se ikony aplikace OneDrive zobrazily.

Uložení souboru do OneDrive

V dokumentu, který jste otevřeli v některém programu Office, klikněte na Soubor > Uložit jako > OneDrive. Pokud nejste přihlášení, přihlaste se teď kliknutím na Přihlásit se. Jestli ještě nemáte svůj účet Microsoft, klikněte na Registrace.

Uložení souboru na OneDrive

Vyberte Soubor > Uložit kopii > OneDrive – osobní. Vyberte Sem zadejte název souboru a zadejte název. Pokud chcete k uložení použít jinou složku, vyberte Procházet a vyberte požadovanou složku. Vyberte Uložit.

Jak připojit OneDrive jako disk

Klikněte pravým tlačítkem > Vlastnosti (Properties) a zde na záložku Sdílení (Sharing). Zde klikněte na tlačítko Rozšířené sdílení (Advanced Sharing) > zaškrtněte checkbox Sdílet složku / Share this folder a zadejte, jak se má sdílení jmenovat – např. „OneDrive – JmenoFirmy„, ale může to být cokoliv.Nastavení zálohování složek počítače

 1. Otevřete nastavení OneDrive (v oznamovací oblasti vyberte ikonu cloudu OneDrive a pak vyberte ikonu Nápověda a nastavení OneDrivu pak Nastavení.)
 2. Přejděte na kartu Synchronizovat a zálohovat.
 3. Vyberte Spravovat zálohování.

Smazání dat zálohy z cloudu:

Přejděte do Nastavení > Přihlásit se k účtu HUAWEI ID > Cloud > Cloudové úložiště > Správa úložiště > Cloud záloha a smažte cílová data.

Kde mohu zjistit dostupné volné místo v cloudovém úložišti Přejděte do Nastavení > Přihlásit se k účtu HUAWEI ID > Cloud > Správa úložiště a zkontrolujte aktuální místo v cloudovém úložišti. Pokud chcete navýšit prostor v cloudovém úložišti, klepněte na Navýšit prostor v cloudovém úložišti.

Jak ukládat dokumenty : Uložení dokumentu

 1. Na kartě Soubor vyberte Uložit jako nebo Uložit kopii.
 2. V dialogovém okně Uložit vyberte OneDrive.
 3. Pokud chcete, aktualizujte název a typ souboru a vyberte. Uložit.
 4. Vyberte Procházet a přejděte do libovolného umístění, včetně plochy.
 5. Zadejte název a vyberte. Uložit.

Kde najdu OneDrive : Na počítači klikněte na Start, do vyhledávacího pole napište OneDrive a pak ve výsledcích hledání klikněte na OneDrive. Možná budete muset vedle oznamovací oblasti kliknout na šipku Zobrazit skryté ikony. , aby se ikony aplikace OneDrive zobrazily.

Jak otevřít cloud

Jak nastavit iCloud Drive na počítači s Windows

Chcete-li otevřít iCloud pro Windows, přejděte na Start, otevřete Aplikace nebo Programy a otevřete iCloud pro Windows. Přihlaste se svým Apple ID. a zapněte iCloud Drive. Klikněte na Hotovo.

Data jsou uložena např. v operační paměti počítače nebo na datovém médiu (pevný disk, CD, paměťová karta aj.). Operační systém počítače pracuje se soubory prostřednictvím souborového systému.Přihlaste se na web iCloud.com. Otevřete iCloud Drive. Vyhledejte a vyberte požadovaný soubor.

Jak ukládat na One drive : Uložení a otevření souborů v aplikacích Office

Vyberte Soubor > Uložit kopii > OneDrive – [název společnosti] a uložte pracovní soubor do OneDrive. Osobní soubory ukládejte do složky OneDrive – osobní. Když chcete otevřít soubor uložený na OneDrivu, vyberte Soubor > Otevřít a potom zvolte OneDrive.