Antwort Jak si vycistit email? Weitere Antworten – Jak vyčistit e mail

Jak si vycistit email?
Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od každé zprávy, kterou chcete smazat, klepněte na profilový obrázek odesílatele. Nahoře klepněte na Smazat .Smazání všech zpráv v kategorii

 1. Na počítači přejděte do Gmailu.
 2. Vlevo vyberte doručenou poštu, štítek nebo jinou kategorii.
 3. Vlevo nahoře nad zprávami zaškrtněte políčko Vybrat. Zobrazí se oznámení s počtem vybraných konverzací. Pokud chcete vybrat všechny zprávy, klikněte na odkaz v oznámení.
 4. Nahoře klikněte na Smazat .

V levém dolním rohu obrazovky klikněte na ikonu "Nastavení" (ozubené kolo) a následně zvolte část „Hromadné“. Odškrtněte volbu "Automaticky mazat e‑maily ve složce Hromadné po 90 dnech"

Jak vymazat celý Gmail : V účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí. Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí. Smazat účet Google. Podle pokynů účet smažte.

Jak získat vymazané emaily

Stačí jít do Odstraněné pošty a v dolní části okna kliknout na Obnovit odstraněné zprávy. Po potvrzení se zprávy, které obnovit jdou, vrátí do složky Odstraněná pošta. Doporučuji je pak přesunout do nějaké jiné složky, jelikož emaily v Odstraněné poště jsou po určité době automaticky mazány. Více informací najdete zde.

Jak uvolnit místo na emailu : Uvolnění úložiště pomocí Google One

 1. Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .
 2. Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.
 3. Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .

Prostřednictvím zaškrtávacího boxu v levém horním rohu můžete zprávy v sekci snadno označit a hromadně smazat (skrz ikonku odpadkového koše nebo klávesou Del), přičemž akci je třeba ještě pro jistotu potvrdit. Tím však zprávy přesunete pouze do koše (Trash), přístupného z navigačního sloupce na levé straně.

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od zprávy klepněte na profilovou fotku odesílatele. Vlevo nahoře klepněte na políčko vedle možnosti Vybrat vše. Tip: Pokud chcete vybrat další zprávy, přejděte dolů a znovu klepněte na políčko Vybrat vše.

Jak označit všechny emaily

Označení více zpráv jako přečtených

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od zprávy klepněte na profilovou fotku odesílatele. Vlevo nahoře klepněte na políčko vedle možnosti Vybrat vše. Tip: Pokud chcete vybrat další zprávy, přejděte dolů a znovu klepněte na políčko Vybrat vše.Správa úložiště přes Google One

 1. Na počítači přejděte na stránku Google One.
 2. V části Uvolnit místo klikněte na Zobrazit.
 3. V kategorii, kterou chcete spravovat, klikněte na Zkontrolovat a vyčistit.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Vyberte soubory a potom vpravo nahoře klepněte na Smazat.

Uvolnění úložiště pomocí Google One

 1. Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .
 2. Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.
 3. Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .


Stačí jít do Odstraněné pošty a v dolní části okna kliknout na Obnovit odstraněné zprávy.

Jak obnovit Smazany email na seznamu : Abyste mohli účet na našich službách znovu využívat, je nutné se do něj přihlásit v této čtrnáctidenní lhůtě a odvolat požadavek na zrušení. Jakmile lhůta uplyne, je účet zrušen a uživatelská data smazána bez možnosti následné obnovy.

Jak vyčistit interní úložiště : Vyčištění úložiště v Androidu

Pokud si v telefonu s Androidem otevřete „Nastavení“, zvolíte „Úložiště“ a kliknete na „Uvolnit místo“, tak se vám v telefonu zobrazí soubory, které váš telefon doporučuje vymazat a také uvidíte i to, kolik místa daný soubor zabírá.

Jak se zbavit otravných e-mailů

 1. Jak se zbavit nechtěných nevyžádaných e-mailů
 2. Povolení filtrů nevyžádané pošty.
 3. Nikdy neodpovídejte na podezřelé e-maily a neklikejte na ně.
 4. Odhlášení odběru legitimních zpravodajů
 5. Buďte opatrní při sdílení své e-mailové adresy.
 6. Použití sekundární e-mailové adresy.
 7. Nahlášení a blokování spamu.


Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od zprávy klepněte na profilovou fotku odesílatele. Vlevo nahoře klepněte na políčko vedle možnosti Vybrat vše. Tip: Pokud chcete vybrat další zprávy, přejděte dolů a znovu klepněte na políčko Vybrat vše.Označení všech nepřečtených zpráv ve schránce jako přečtených: Podržte klávesu Ctrl a klikněte na schránku na bočním panelu Mailu. Potom vyberte „Označit všechny zprávy jako přečtené“.

Jak označit email jako důležitý : Změna důležitosti přijatého e-mailu

Ve skupině Značky na pásu karet kliknutím na šipku Další otevřete dialogové okno Možnosti zprávy . Pomocí rozevíracího seznamu Důležitost změňte úroveň důležitosti a pak klikněte na Zavřít. Zavřete zprávu, a když se vás Outlook zeptá, jestli chcete uložit změny, řekněte Ano.