Antwort Jak se říká Renatě? Weitere Antworten – Jak se říká Renata

Jak se říká Renatě?
Latinský původ jména

Jméno z latinského renata – "znovu zrozená, obrozená". Dříve velmi oblíbená, nyní méně. Přitom varianta Renata byla a je oblíbenější. Další možné podoby: Renata, Rena, Renka, Renča, Renda, Réňa, Renuš(ka), Renička, Renátka, Renin(k)a, Reník, Renatice, Rendul(k)a, Rendina, Reny, Reňulka.

Renáta
Svátek 13. října
Původ latinský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 16 027

Ženské křestní jméno Renáta má původ v latině. Překládá se jako "znovunarozená", také "obrozená" nebo "urozená". Více o původu a významu jména se dozvíte pod častěji užívanou variací Renata. Odvozuje se z latinského renata, což je "znovu zrozená".

Kdy má svátek renek : Podle českého občanského kalendáře slaví svátek 28. listopadu.

Jak se řekne anglicky Renata

Renata, Renee, Renate jsou nejlepší překlady "Renáta“ do angličtina.

Jak říkat jméno Veronika : Domácky se jméno užívá jako Verunka, Veruna, Veru, Vera, Verča, Veronička, Veruš, Verka, Verona, také Nika, Rona, Ronka aj.

Doma mu říkáme Románek, Romča, Romík, Romek, Romíček, Rumík, Romi, Romaneček, Romouš, Romoušek, Rom a tak dále. Ženskou variantou tohoto jména je Romana.

Radka je ženské křestní jméno. Podle českého kalendáře má svátek 14. září.

Kolik lidí v České republice má jméno Kateřina

KATEŘINA 1 395 11.Ženské křestní jméno Růžena je spojeno s latinským původem. Vzniklo z latinského jména Rosalie, resp. slova "rose", které je jménem květiny − růže. Jak napovídá samotné znění jména, Růžena je tak "růží", "královnou květin".Jméno René má 9352 lidí, je na 160. místě a věkový průměr je 40 let.

Jméno René je nesklonné, má ve všech pádech stejný tvar.

Jak říct rohlík anglicky : Rohlík připodobněte ke croissantu nebo bagetě

Ve škole vás pravděpodobně učili slovíčko roll. Zní podobně, dobře se pamatuje, ale když ho zadáte do Googlu a rozkliknete obrázky, český rohlík na vás nevykoukne. O něco lepší překlad je více opisný white bread roll.

Jak se řekne slovensky rybíz : Okolí

rybíz m
1. ( ovoce ) ríbezľa f
2. ( keř ) ríbezľa m
phr
černý rybíz čierne ríbezle červený rybíz červené ríbezle

Jak říkat jméno Štěpán

Domácky se jméno užívá jako Štěpánek, Štěpka, Štěpík, Štěpek aj.

Domácí podoby: Vany, Vanka, Vaneska. Ženy a dívky s tímto jménem bývají intelektuálně založené. Životem je provází neustálá touha po vědění a snaha dosáhnout osvícení. Zpravidla se jedná o velmi soucitné bytosti, které často pomáhají ostatním i za cenu vlastního nepohodlí.Domácky se jméno užívá jako Štěpánek, Štěpka, Štěpík, Štěpek aj.

Jak říkat dorotě : Domácky se jméno užívá ve variacích Dora, Dorka, Dorča, Dorotka, Dorinka apod. Jméno se užívá i v angličtině jako Dorothy nebo Dorothea.