Antwort Jak odeslat zasilku DHL? Weitere Antworten – Jak odeslat zasilku přes DHL

Jak odeslat zasilku DHL?

 1. Sledování SLEDUJTE SVOU ZÁSILKU. Zjistěte stav přepravované zásilky. Zadejte svá sledovací čísla Sledovat.
 2. Odeslat. ZAČNĚTE POSÍLAT. Objednat online.
 3. Logistické služby pro společnosti. LOGISTICKÉ SLUŽBY PRO SPOLEČNOSTI. Naše divize Supply Chain vytváří řešení na míru pro organizace o velikosti podniků.
 4. Zákaznický servis.

Výrobek vám nevyhovoval Žádný problém – máme 14 denní lhůtu pro vrácení zboží. Přiložte prosím štítek (štítky) pro vrácení nalezený (nalezené) ve vašem balíčku a připevněte jej na každý kus zásilky. Vratný štítek si můžete vyfotit, abyste si uložili sledovací kód, který je na štítku vytištěn.U AlzaBoxu zvolte ODESLAT a naskenujte čárový kód z adresního štítku. Vložte balík do schránky, která se vám otevře a po vložení balíku ji nezapomeňte zavřít. Úspěšné odeslání balíku vám potvrdíme na obrazovce a potvrzení zašleme i e-mailem.

Jak funguje DHL box : DHL Locker je speciální úložný box pro zásilky zasílané prostřednictvím DHL Express. Kurýr doveze zásilku do DHL Lockeru, v ten moment obdržíte SMS zprávu s automaticky vygenerovaným unikátním kódem, který následně využijete pro otevření dvířek DHL Locker.

Jak se posílá přes Zásilkovnu

Stačí vyrazit na nejbližší podací místo Zásilkovny (jejich přehled najdete zde) a obsluze pobočky nahlásit podací kód, který uvidíte v aplikaci. Nemusíte tisknout žádné štítky na balík ani vyplňovat podací lístek. Obsluze podacího místa nahlaste 6místné podací heslo. Uvidíte ho v appce po kliknutí na Podat zásilku.

Jak popsat balík k odeslání : Všechny zásilky musejí být správně označeny adresou adresáta i odesílatele: příjemce vpravo dole, odesílatel vlevo nahoře. Adresy lze napsat přímo na krabici nebo použít papírový nebo samolepicí adresní štítek.

V případě České pošty musíte vyplnit papírový podací lístek (podat balík lze i online), ručně nadepsat adresáta a odesílatele na krabici (viz první fotka tohoto článku) a všechno odnést na nejbližší pobočku České pošty.

Obsah zásilky umístěte nejlépe doprostřed, aby se eliminovala možnost jejího poničení. Volné místo kolem obsahu vyplňte libovolným měkkým materiálem. Vhodné jsou např. noviny, natrhaný papír či karton, vzduchové polštářky či polystyrenová fixační tělíska.

Jak poslat DPD bez Stitku

Stejnou volbu máte i pro příjemce. Rychle zjistíte cenu přepravy, dobu doručení a nemusíte tisknout žádné štítky, vše zařídí kurýr nebo výdejní místo. Vše zaplatíte pohodlně kartou online. V den vyzvednutí vám v dopoledních hodinách zašleme e-mail s informací o hodinovém okně, kdy kurýr dorazí.Jak služba funguje

 1. Opatřete zásilku podacím heslem. Zboží správně zabalte.
 2. Začíná to v aplikaci Zásilkovna. Zobrazí se vám 6místné podací heslo.
 3. Na místě u Z-BOXu. Zapněte si na telefonu mobilní data, Bluetooth a polohové služby.
 4. Vložte do Z-BOXu zásilku.

Velikosti zásilek, které lze poslat přes Zásilkovnu

Cenová kategorie Cena*
Balík na výdejní místo Nadrozměrná zásilka 110 Kč / 139 Kč
Doručení domů Standardní zásilka 79 Kč / 109 Kč
Nadrozměrná zásilka 120 Kč / 159 Kč
Nadlimitní zásilka 250 Kč / nelze


Jak funguje Zásilkovna

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na výdejní místo nebo do Z-BOXu vám pošleme notifikaci do mobilní aplikace, e-mail, případně SMS s heslem.

Jak se odesílá přes Zásilkovnu : Jak na to:

 1. Na hlavní straně aplikace klikněte na tlačítko Odeslat zásilku a vyplňte všechny potřebné údaje.
 2. Po zaplacení zásilky klikněte na tlačítko Přejít na sekci Zásilky.
 3. Zde klikněte na Podat zásilku a zvolte možnost Do Z-BOXu.
 4. Zobrazí se vám 6místné podací heslo.
 5. Toto heslo napište čitelně na zásilku.

Jak má vypadat balík do Zásilkovny : Ideálním obalem je tvrdý a dostatečně pevný karton nebo kartonová krabice. Vlhkost či opotřebení obalového materiálu může zásadně ovlivnit jeho schopnost chránit obsah zásilky. Obal zásilky by měl velikostí vždy odpovídat svému obsahu. Obsah zásilky by tedy neměl ani "plavat" uvnitř, ani vyčnívat ven.

Jak nejlevněji poslat malý balíček

Obyčejný balík je nejzákladnější a také nejlevnější varianta. Minimální rozměry balíčku musí být 15 cm × 10,5 cm. Žádný rozměr nesmí být větší než 240 cm a součet délky, šířky a výšky nesmí přesáhnout 300 cm. Obyčejný balík lze poslat až do váhy 20 kg.

Balíček můžete poslat buď s vyzvednutím DPD kurýra na adrese nebo si můžete vybrat jedno z mnoha výdejních míst a boxů, kam balíček zanesete. Stejnou volbu máte i pro příjemce. Rychle zjistíte cenu přepravy, dobu doručení a nemusíte tisknout žádné štítky, vše zařídí kurýr nebo výdejní místo.Jak poslat balík na dobírku přes Českou poštu

 1. 1Zásilku dobře zabalte a označte. Nesmí chybět jak adresa příjemce, tak vaše, tedy odesilatele.
 2. 2Vyplňte podací lístek.
 3. 3Nakonec vyplňte poštovní poukázku.
 4. 4Poté, co adresát zásilku převezme, přijde vám vybraná částka na účet, případně poukázkou na zadanou adresu.

Jak podat balík v Zasilkovne : Píšeš tam jméno adresáta, jeho mail nebo telefon, adresu cílové Zásilkovny, hodnotu zásilky, a dobírku (což je vlastně poštovné). Já tam vždy uvádím hodnotu 80 kč. Tato částka se může každý měsíc měnit podle cen pohonných hmot, ale těch 80 kč je jistota. Kdyžtak ti třeba 2 kačky vrátí na účet.