Antwort Jak odblokovat Zamknuty Samsung? Weitere Antworten – Jak odemknout zámek obrazovky Samsung

Jak odblokovat Zamknuty Samsung?
Naštěstí je tu možnost, jak vše vyřešit.

 1. Přejděte na web Správce zařízení Android.
 2. Vyberte zařízení, které chcete odemknout.
 3. Z nabídky zvolte možnost Zámek.
 4. Zadejte heslo, které nahradí původní způsob zamykání.
 5. Počkejte přibližně 5 minut.
 6. Odemkněte telefon novým heslem.

Nastavení nebo změna zámku obrazovky

 1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Zabezpečení.
 3. Pokud chcete zvolit typ zámku obrazovky, klepněte na Zámek obrazovky.
 4. Klepněte na typ zámku obrazovky, který chcete použít.
 5. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Zablokované telefony s Androidem

Taková ochrana bývá přes gesto ruky nebo přes heslo, které není snadné zjistit. V takovém případě se zkuste na počítači přihlásit pod svůj Google účet a použít nástroj „Najdi moje zařízení“. Dokáže odblokovat či zablokovat telefon nebo jej v případě nouze uvede do továrního nastavení.

Jak odblokovat Zablokovany Samsung : V počítači nebo jiném zařízení přejděte na web Samsung Find My Mobile. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů k účtu Samsung. Vyberte svůj uzamčený telefon Samsung ze seznamu zařízení přidružených k vašemu účtu. V seznamu dostupných funkcí klikněte na možnost „Odemknout“.

Jak zrušit zamknutí telefonu

Otevřete si na svém telefonu Nastavení a vyberte možnost Zámek obrazovky a zabezpečení. Klikněte na možnost: Vyberte zámek obrazovky. Poté byste měli zadat PIN, který právě teď používáte. Ve Vyberte zámek obrazovky zvolte Žádné.

Jak odstranit heslo na telefonu :

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností .
 3. Klepněte na Nastavení Správce hesel.
 4. Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Klepněte na heslo, které chcete zobrazit Zobrazit heslo . Úprava: Klepněte na heslo, které chcete změnit, a poté na Upravit.

U telefonů s Androidem stačí dlouze podržet power tlačítko (zamykací tlačítko). Po pár sekundách se na displeji zobrazí nabídka s možností restartu, vypnutí telefonu či přechodu zařízení do nouzového režimu.

Postup pro přechod do továrního nastavení u OS Android

Sjeďte do sekce "Osobní". Vyberte "Zálohování a obnovení dat". V případě, že jste neprovedli zálohu, můžete ji provést on-line pomocí Googlu – stačí přejít na výraz "Záloha" a vybrat položky k zálohování. Poté zvolte "Obnovení továrních dat".

Jak dostat zamčený telefon do továrního nastavení

V nastavení lze v záložce „Zálohování dat“ najít možnost „Obnovení továrních dat“. Android zařízení lze uvést do továrního nastavení také delší kombinací tlačítek. Souběžně zmáčkněte a držte zamykací tlačítko a tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud telefon nezavibruje.Zamykací kód je znám také jako bezpečnostní kód nebo heslo. Zamykací kód pomáhá chránit telefon před neoprávněným použitím. Telefon můžete nastavit tak, aby vyžadoval nastavený zamykací kód. Kód uchovejte v tajnosti a uložte jej odděleně od telefonu.Pokud jste zapomněli kód či odemykací gesto vašeho Android telefonu, nezbývá vám nic jiného, než telefon vymazat a následně jej znovu nastavit s tím, že poté obnovíte zálohy smazaných věcí.

Hard reset telefonu Samsung a dalších zařízení na operačním systému Android je o něco jednodušší. Stačí držet souběžně zamykací tlačítko a tlačítko na zvyšování hlasitosti přibližně po dobu 10 vteřin. Telefon po restartu opět naběhne v normálním režimu a budete moci pokračovat dál v práci s telefonem.

Co dělat když se mi zasekne mobil : Je možné, že se zasekl Android systém. Mělo by určitě pomoci, když zapínací tlačítko podržíte na delší dobu (15 – 20 sekund), dokud se telefon nevypne / nerestartuje. Pokud znovu po naběhnutí do systému displej nebude reagovat, chyba bude hardwarová a bude nutné displej zdiagnostikovat.

Jak dostat telefon Samsung do továrního nastavení : 1 Stáhněte prstem horní lištu dolů a klepněte na Nastavení (ozubené kolečko). 2 Vyberte možnost Obecná správa – Obnovit. 3 Klepněte na Obnovit tovární data – Obnovit – Odstranit vše. Po potvrzení dojde k restartování telefonu a jeho obnovení do továrních hodnot.

Jak se dostat do tovarniho nastaveni Samsung

1 Stáhněte prstem horní lištu dolů a klepněte na Nastavení (ozubené kolečko). 2 Vyberte možnost Obecná správa – Obnovit. 3 Klepněte na Obnovit tovární data – Obnovit – Odstranit vše. Po potvrzení dojde k restartování telefonu a jeho obnovení do továrních hodnot.

V nastavení lze v záložce „Zálohování dat“ najít možnost „Obnovení továrních dat“. Android zařízení lze uvést do továrního nastavení také delší kombinací tlačítek. Souběžně zmáčkněte a držte zamykací tlačítko a tlačítko pro ztlumení hlasitosti, dokud telefon nezavibruje.

 1. Vypněte telefon.
 2. Připojte telefon k počítači pomocí USB kabelu a poté na chvíli stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a zapínací tlačítko.
 3. Na obrazovce by se měl zobrazit režim obnovení – recovery mode.
 4. V recovery mode vyberte řádek WIPE DATA / FACTORY RESET pomocí tlačítek na zvýšení/snížení hlasitosti.

Jak vypnout gesto : Zapnutí a vypnutí gest

 1. Otevřete v telefonu aplikaci Nastavení.
 2. Klepněte na Systém. Gesta.
 3. Klepněte na gesto, které chcete změnit.