Antwort Kolik můžu se jmenuje Jiří? Weitere Antworten – Kolik můžu má jméno Jiří

Kolik můžu se jmenuje Jiří?
Jiří je nejčastější české mužské jméno. K roku 2016 bylo jeho nositeli 296 090 Čechů. Za svou četnost vděčí zejména své velké popularitě od 40.Jméno | Jiří: 296090 | KdeJsme.cz | Četnost příjmení nebo jména v České republice.Nejužívanější domácí mutací jména je Jirka, jméno se však domácky užívá také jako Jiřík, Jiříček, Jířa, Jirouš ap.

Kolik je Jirku v Česku : V České republice je celkem 1 605 lidí s příjmením Jirků. Příjmení Jirků je 783. nejčastější příjmení (každý 6 399. obyvatel).

Kolik je ČR Jiří

V České republice je celkem 296 090 lidí se jménem Jiří.

Jaké je nejpopulárnější jméno v ČR : V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Adolf
Původ germánský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 2 632
Pořadí podle četnosti 280.

Jak rikat Jirkovy

Jíro, Jurášku, Jiříčku, Jiříku, Jirko, Juro, Jiřino, Jiřinku. Jiří, Jiříku, Jirko, Juro, Jurášku.Databáze obsahuje 412 387 unikátních příjmení a 147 511 unikátních jmen.Kdy má v kalendáři svátek Jiří

dne v letech
24. dubna 1951-2024

24. 4. 2024

A jak je na tom vaše jméno Podle nejčerstvějších dat mají Češi 69 537 různých křestních jmen.

Kolik je na světě Jiří : Jméno Jiří má 296090 lidí, je na 1. místě a věkový průměr je 50 let.

Jaké je nejméně časté jméno v ČR : Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Jaký je nejhezčí jméno pro holku

Docela jiný je ale žebříček popularity: novorozené holčičky dostávají podle Českého statistického úřadu jména trochu jiná. Aktuálně se na špičce drží jména Eliška, Anna, Adéla, Tereza, Sofie, Viktorie, Karolína, Ema nebo Emma, Natálie či Amálie.

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.K nejméně používaným dívčím jménům se řadí Antonie, Bohuslava, Edita, Oldřiška nebo také Vilma a Vladěna. Mezi nejméně používaná jména v ČR se dle statistik ministerstva řadí Uršula, Regina, Svatava, Naděžda, Milena, Blažej, Věnceslav či Kazimír a jejich popularita stále ubývá.

Kdy se píše ovy : Pokud přivlastňujeme něco, co je rodu ženského, píšeme vždy koncovku -ovy. Jestliže přivlastňujeme něco, co je rodu mužského neživotného, píšeme koncovku -ovy. Pokud přivlastňujeme něco, co patří k rodu mužskému životnému, musíme napsat v přivlastňovacím přídavném jménu koncovku -ovi.