Antwort Kolik lidí se jmenuje Stella? Weitere Antworten – Kolik je v ČR Stella

Kolik lidí se jmenuje Stella?
636. 613. Změna procentního zastoupení tohoto jména mezi žijícími ženami v ČR (tj. procentní změna se započítáním celkového úbytku žen v ČR za sledované tři roky) je +11,8 %.Domácky se jméno užívá jako Stelka, Stelča, Steli, Stelina, Stelinka, Stelička, Steluška apod. Jméno Stela existuje i ve slovenštině. Angličtina jméno zná jako Stella, Estella či Estelle, němčina jako Stella, stejně tak i italština, španělština, ruština nebo maďarština.NATÁLIE 236 3. ADÉLA 1 898 3. DANIEL 259 3. TOMÁŠ 2 560 3.

Kolik je Františku v České republice : Jméno František má 122910 lidí je na 18. místě v ČR, věkový průměr 59 Svátek má 4.10. Význam: malý Francouz.

Co je to Stella

Původ a význam jména

Ženské křestní jméno Stela (také Stella) pochází z latiny. Jeho původ je spojován s latinským jménem Stella, které v překladu znamená „hvězda”. Stejný je i význam jmen Stela a Stella. Jméno souvisí také s řeckým „aster” („hvězda”).

Kdy má svátek Stella : Stela slaví svátek dne 04.03. Ženské křestní jméno Stela má v sobě kousek tajemna, je hluboké jako noční obloha a zářivé jako hvězdy na ní. Nositelka jména Stela je sama jednou z krásných a tajuplných hvězd. Jméno Stela nemá ženský protějšek, vyskytuje se však také ve variantě Stella nebo Estela.

Původ a význam jména

Ženské křestní jméno Stela (také Stella) pochází z latiny. Jeho původ je spojován s latinským jménem Stella, které v překladu znamená „hvězda”. Stejný je i význam jmen Stela a Stella. Jméno souvisí také s řeckým „aster” („hvězda”).

@paola white Tak naši oslovujeme „Steli“ „Stelouši“ „Steluško“ „Estelko-pastelko“ A když mě štve tak „Stelmene!

Jak caste je jméno Adéla

Odvozeninou jména Adéla je například Adélka nebo Adél, což jsou zdrobněliny. Mezi další odvozeniny patří například Adélina, Adelaida, Adelheid, Adelheida nebo Adelinda.Vlasteneckou podobou jména je Šlechtislava. Dalšími variacemi jména Adéla je Adélka, Adla, Adka či Adél, také Áďa, Áda, Aduš, Ady, Adelajda, Adelinka apod.Domácími podobami jména jsou Franta, Frantík, Fráňa, Franěk, Franek, Frank, Francek, Fery, Ferenc, také Fanda, Fanouš, Fanoušek, Tišík, Tišek aj.

Františka slaví svátek dne 09.03.

Domáckými podobami jména jsou Fanka, Fanda, Fanyna, Fanynka, Fanči, Fanuška, Fanuše, také Francka, Francy, Frantina apod.

Kde koupit Stellu : Stella Artois Pivo ležák světlý 0,5l – Tesco Potraviny.

Co znamená jméno Stella : Ženské křestní jméno Stela (také Stella) pochází z latiny. Jeho původ je spojován s latinským jménem Stella, které v překladu znamená "hvězda". Stejný je i význam jmen Stela a Stella. Jméno souvisí také s řeckým "aster" ("hvězda").

Co je víc Mgr nebo ING

(inženýr) – Titul inženýr má stejnou hodnotu jako magistr, ale uděluje se absolventům přírodovědných, technických a ekonomických oborů. Architekti mají titul inženýr trochu vylepšený: Ing. arch.

Pokud má vyučující více titulů, oslovujeme ho vždy tím významnějším a to v pořadí od nejdůležitějšího: profesor, docent, doktor, magistr nebo inženýr, bakalář. Hodnost asistent a odborný asistent nemá zkratku.Ženské křestní jméno Adéla je původu starogermánského. Jedná se o počeštěnou a zkrácenou formu německého jména Adelheid. Významový výklad tohoto jména je vznešená bytost, člověk s vybranými způsoby a ušlechtilou postavou. Adéla se dá překládat jako "vznešená", "ušlechtilá" či "spanilá".

Jaké je nejčastější české příjmení : Nejčastějším příjmením v České republice, pokud budeme posuzovat příjmení začínající na A až D, tak s přehledem vede Dvořák (22 233) a Dvořáková (23 113). Za nimi následují Černá (18 386) a Černý (17 734).