Antwort Kolik lidí se jmenuje Marek? Weitere Antworten – Kolik lidí v ČR se jmenuje Marek

Kolik lidí se jmenuje Marek?
V České republice je celkem 10 848 lidí s příjmením Marek. Příjmení Marek je 25. nejčastější příjmení (každý 946. obyvatel).Jméno Marie má 260526 lidí, je na 5. místě a věkový průměr je 66 let.Jméno Marek má 63088 lidí, je na 45.

Kolik lidí má moje jméno : Webová aplikace KdeJsme.cz vám umožní vyhledat četnost příjmení nebo jména v rámci České republiky. Jednotlivé četnosti příjmení nebo jména jsou zobrazeny v mapě České republiky s rozlišením na obece s rozšířenou působností.

Jak jinak říkat Markétě

Domáckými podobami jména jsou Markétka, Markét, Markyta, Marka, Marky, Maky, Makyna, Máca, Macinka, Marketinka apod.

Jak říkat Marek : Domáckými podobami jména Marek jsou Mára, Máca, Mari, Mark, Marco, Marconi, zdrobněle také Mareček, Mařík apod.

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Proč si Marek Ztracený změnil jméno

Svou hudební kariéru začal amatérským hraním po hotelech nebo hrou na bicí v kapele Kredenc. V roce 2008 se dostal do rádiových éterů se singlem Ztrácíš, ve stejnou dobu si změnil jméno na Marek Ztracený. Změnu vysvětluje tím, že se jeho občanské jméno se do světa showbyznysu nehodí.Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).Domáckými podobami jména jsou Markétka, Markét, Markyta, Marka, Marky, Maky, Makyna, Máca, Macinka, Marketinka apod.

Markéta
Původ řecký
Jméno v Česku
Četnost v Česku 59 734
Pořadí podle četnosti 50.

Kdy má svátek Marek 2024 : Marek slaví svátek dne 25.04. Jméno Marek patří k muži, který je rozeným bojovníkem. Marek bojuje za svoji čest, také za svoji rodinu a životní štěstí.

Co je to Marek : Původ a význam jména

Jména jsou odvozena od jména římského boha války, který byl nazýván Mars. Jména Marcus, Martius a také Marek se tak překládají jako „náležící k bohu války”, „náležící k Martovi”, také „zasvěcený bohu války”. Přenesený význam jména Marek je „bojovník” či „válečník”.

Jaké je nejméně časté jméno v ČR

Vítězstvím v pomyslném žebříčku minimálně používaných jmen se pyšní již zmiňovaný Augustýn. Jak vyplývá ze statistiky Ministerstva vnitra, nositelů tohoto jména u nás žije jen 8. Následují Bonifácové (19), Apoleny (27), Havlové (28) a Saskie (39).

Docela jiný je ale žebříček popularity: novorozené holčičky dostávají podle Českého statistického úřadu jména trochu jiná. Aktuálně se na špičce drží jména Eliška, Anna, Adéla, Tereza, Sofie, Viktorie, Karolína, Ema nebo Emma, Natálie či Amálie.Statistiky

Umělec Celkem
Kabát 14
Lucie 4
Olympic 3
Marek Ztracený

Kolik alb vydal Marek Ztracený : Marek Ztracený | 5 alb | GRAMODESKY.CZ.