Antwort Kolik je v ČR Melanii? Weitere Antworten – Jak se říká Melanii

Kolik je v ČR Melanii?
Mel, Mela, Melina, Melinka, Melana, Melanka, Meluša, Meluška, Melča apod.Jméno Honza je 4 381. nejčastější jméno (každý 1 467 268. obyvatel).Řecký původ jména

Jméno z řeckého melania – "černá, tmavá". V posledních letech oblíbenější jméno. Další možné podoby: Mel, Mel(k)a, Melin(k)a, Melan(k)a, Meluš(ka).

Kdy má svátek melani : Podle českého kalendáře má svátek 16. března.

Jak říkat Elle

podoby: Ela, Elka, Elča, Eli, Elenice, Eluška, Eliška ap. Slov., špan., ital Elena, niz Elena, Elina, angl. Ellen Elena, Ellyn, Elli(e), Ella, něm. Elena, Ellen, Elea, Ella, maď.

Kolik je v Česku Adolfů :

Adolf
Původ germánský
Jméno v Česku
Četnost v Česku 2 632
Pořadí podle četnosti 280.
Jan
Domácí podoby Honza, Jeník, Janek, Janeček, Jéňa, Janík, Jano, Honzík, Jenda
Ženská podoba Jana, Žaneta, Johana
Četnost v Česku 293 93
Pořadí podle četnosti 2.


Jméno Melanie má 777 lidí, je na 454. místě a věkový průměr je 29 let.

Kdo má dnes svátek

Nejbližší dny

  • Dnes má svátek: Aneta.
  • Zítra: Nataša.
  • Pozítří: Ivo.
  • více dnů »

Elena je ženské křestní jméno, méně obvyklá varianta oblíbeného jména Helena nebo anglického Eleonora nebo ruského Jelena. Svátek má podle českého kalendáře 16. března. Je to jméno řeckého původu a znamená „světlo“, „pochodeň“ nebo také jako „nositelka světla".Významově příbuzné je také se jmény Iveta, Yveta nebo Yvetta. Domáckými podobami jména jsou Ivonka, Ivča, Ivuš aj. Jméno Ivona existuje i ve slovenštině nebo srbochorvatštině. Francouzská, německá, španělská nebo italská verze je Ivonne, také Yvonne.

18. srpna má svátek Helena, Jelena. Oblíbenost jmen Helena, Jelena.

Jaké je nejméně používané jméno v Česku : K nejméně používaným dívčím jménům se řadí Antonie, Bohuslava, Edita, Oldřiška nebo také Vilma a Vladěna. Mezi nejméně používaná jména v ČR se dle statistik ministerstva řadí Uršula, Regina, Svatava, Naděžda, Milena, Blažej, Věnceslav či Kazimír a jejich popularita stále ubývá.

Kolik je v Cesku Jiří : Jiří je nejčastější české mužské jméno. K roku 2016 bylo jeho nositeli 296 090 Čechů. Za svou četnost vděčí zejména své velké popularitě od 40.

Kolik je Honzí v ČR

Jméno Honza Naše jména Aktuální databáze křestních jmen a příjmení, jejich četnost, význam a původ , svátek. Jméno Honza má 7 lidí, je na 4380. místě a věkový průměr je 19 let.

Například mezi lety 2006 až 2013 bylo pojmenováno pouze 13 dětí jako Adolf. Podobný vývoj se dá vysledovat i v České republice. Adolfů stále ubývá a dnes u nás má toto jméno kolem 2500 osob.Státní svátky – srpen 2021

Date Name
01.08. Oskar
02.08. Gustav
03.08. Miluše
04.08. Dominik

Kdo má svátek 1 1 : Kalendář jmenin a (státních) svátků

měsíc datum svátek (jmeniny)
Leden 1. 1. Mečislav
2. 1. Karina
3. 1. Radmila
4. 1. Diana