Antwort Kdy má svátek Margarita? Weitere Antworten – Co znamená jméno Margarita

Kdy má svátek Margarita?
Pochází až ze staroindického slova „mandžárí” s významem „perla” nebo „pupen”. Slovo přejala řečtina jako „margarites”, odtud latina jako „margarita”. Významem jména Markéta je tak „perla”.Aktuální četnost jména Margareta, počet jmen Margareta, svátek, význam Naše jména, křestní jména a příjmení v ČR, význam a původ jmen a příjmení, četnost pro oblasti, okresy, kraje a ročníky, věkový průměr a pořadí v populaci. Grafické vyjádření na mapě a v grafech. Hledání osob, hledání lidí, svátky, kalendář. 13.7.

Markéta
Původ řecký
Jméno v Česku
Četnost v Česku 59 734
Pořadí podle četnosti 50.

Kdy slaví svátek Margita : Jméno Margita Naše jména Aktuální databáze křestních jmen a příjmení, jejich četnost, význam a původ , svátek. 10.6.

Co znamená jméno Mia

Mia je původem domácká podoba jmen Maria, Amelia, Amalia, Emilia, Miriam a Hermiona. Slovo mia v italštině a mía španělštině znamená moje. Podobně znějící japonské jméno Mija (nebo Miya) znamená svatyně, stále více krásná v japonském přepise.

Kdy má narozeniny Markéta : Markéta slaví svátek dne 13.07. Jméno Markéta je v Česku velmi oblíbené a v mnoha jazykových mutacích i po celém světě. Přesto je každá žena jménem Markéta doslova perlou mezi ostatními ženami, vzácným drahokamem spojeným s ryzím bohatstvím přírody.

Kalendář jmenin a (státních) svátků

měsíc datum svátek (jmeniny)
Leden 1. 1. Mečislav
2. 1. Karina
3. 1. Radmila
4. 1. Diana


Želmíra (varianta jména Želimíra) je ženské křestní jméno (jiho)slovanského původu a jeho význam je „ta, která si přeje mír“ nebo též „přející si mír“. Podle českého kalendáře má svátek 23. května.

Kolik let je Pekarove

Markéta Pekarová Adamová

Ing. Markéta Pekarová Adamová
Narození 2. října 1984 (39 let) Litomyšl Československo
Choť Tomáš Pekara
Sídlo Praha
Alma mater Gymnázium Svitavy (1996–2004) Filozofická fakulta Univerzity Karlovy (2005–2008) České vysoké učení technické v Praze (2009–2011)

Kalendář jmenin a (státních) svátků

měsíc datum svátek (jmeniny)
Leden 1. 1. Mečislav
2. 1. Karina
3. 1. Radmila
4. 1. Diana

Do konce roku zbývá 276 dní. Svátek má Arnošt.

Melisa nebo též Melissa je ženské křestní jméno. Jméno má řecký původ (melissa), znamená včela. Bylo to jméno nymfy, která se starala o mladého Dia. Další podobou jména je Melita.

Co znamená jméno Emily : Stejně jako mužský protějšek jména Emil se vyvinulo z latinského slova "aemilianus" s významem "pracovitý", "horlivý" nebo také "soutěživý". Jméno se užívalo už ve starém Římě, Aemilus byl váženým římským rodem. Osobním číslem tohoto jména je osm a znamená Peníze.

Kdy je sv Markéta : Byla popravena v období pronásledování císaře Diokleciána roku 304. Svátek svaté Markéty se slaví ve východní církvi (velkomučednice) 17. července, v západní církvi 20. července.

Jak říkat Maggie

Maggie

  1. Význam: anglická osamostatnělá zkrácenina Margaret (Markéta), to je perla.
  2. Původ:
  3. Svátek:
  4. Domácí podoby:
  5. Varianta: Meg(gie)


Kdo má kdy svátek

Abdon 30. červenec
Benedikta 12. listopad
Benjamín 7. prosinec
Beno 12. listopad
Berenika 7. únor

1. října má svátek Igor. Oblíbenost jmen Igor.

Kdy má svátek Bohumír : Bohumír slaví svátek dne 08.11.

Bohumír je mužské křestní jméno s ženským protějškem ve jménu Bohumíra. Domácké varianty jména jsou Bohouš, Bohuš, Božek, Božík, také Míra nebo Mirek, zdrobněle se pak jméno užívá i jako Bohumírek.