Antwort Kdy je Mezinarodni den vztahu? Weitere Antworten – Kdy je Mezinárodní den vztahu

Kdy je Mezinarodni den vztahu?
Mezinárodní den přátelství připadá na 30.

července.Svůj svátek mají v něm oceány ale i ufo. Věděli jste, že 30 července slavíme mezinárodní den přátelství Možná je to ideální příležitost si speciálně vzpomenout na své blízké přátele, protože mít dobrého přítele není samozřejmost.Mezinárodní den mužů slavíme 19. listopadu, a to už od roku 1999, kdy se svátek mužů začal oficiálně slavit.

Kdy je Mezinarodni den kluků : Mezinárodní den mužů (zkráceně MDM) je mezinárodní den určený k oslavě všech mužů a připadá na 19. listopad. Je slaven ve více než 60 zemích. První pokusy o zavedení tohoto typu svátku začaly v 60.

Kdy je Mezinárodní den bez kalhotek

Laďka Něrgešová | 22.6. Mezinárodní den bez kalhotek. Od roku 2012. #asijo #vonosetosexypradlodostprecenuje | Instagram.

Kdy je Mezinarodni den objímání : Mezinárodní den objímání, který připadá na 21. leden, tedy není jen o romantických scénách inspirovaných filmem Láska nebeská. Je to příležitost pro všechny, aby sdíleli blahodárnou blízkost. Jedno jediné objetí vaší kolegyně nebo kolegy může zlepšit vzájemné porozumění a váš pracovní den bude úplně jiný než kdy dřív.

Mezinárodní den prosecca byl stanoven na 13. srpna. Jedná se o globální oslavou tohoto populárního italského šumivého vína.

Svátek všech dam, holek, slečen, žen i paní připadá na 8. března. I přesto, že si Mezinárodní den žen starší generace často spojují se socialistickou propagandou, v současnosti je MDŽ oslava ženství bez rozdílu.

Kdy je Mezinárodní den toalet

Světový den toalet (19. listopadu) se letos zaměřuje na negativní dopady na podzemní vody.Mezinárodní den prosecca byl stanoven na 13. srpna. Jedná se o globální oslavou tohoto populárního italského šumivého vína.Věděli jste že na datum 12. 1. připadá Světový den manželství Pokud ne, je dobré si připomenout, že ideální vztah se musí neustále budovat a svatba je možná jen začátkem, krásné společné cesty…

srpen – Mezinárodní den leváků Už od roku 1976 slaví leváci svůj svátek.

Kdy je den štěstí : březen je Mezinárodní den štěstí

Kdy je Mezinárodní den sester : 12. květen je na celém světě připomínán jako Mezinárodní den sester na počest válečné hrdinky a zakladatelky moderního ošetřovatelství Florence Nightingale. Tato Angličanka si zvolila tehdy ještě neexistující profesi ošetřovatelky a povznesla ji na respektované povolání.

Kdy je Světový den manželství

Věděli jste že na datum 12. 1. připadá Světový den manželství Pokud ne, je dobré si připomenout, že ideální vztah se musí neustále budovat a svatba je možná jen začátkem, krásné společné cesty…

Již 35 let se každé třetí úterý v březnu slaví Světový den sociální práce. Letos připadá na 20. března, kdy si připomeneme důležitost a význam profese sociální práce pro jednotlivce i společnost.Pevné

Datum Název Odkdy (Vyhlášen)
7. duben Světový den zdraví 1950
Mezinárodní den reflexe genocidy ve Rwandě v roce 1994 (International Day of Reflection on the 1994 Genocide in Rwanda) 2004 (23. prosinec 2003)
8. duben Mezinárodní den Romů 1990, 2001 ČR (1990)
10. duben Mezinárodní den sourozenců 1995 (1995)

Kdy je den bratrů : Každoročně je 19. listopad věnovaný oslavě mužů a chlapců ve všech jejich rolích – otců, partnerů, bratrů, kolegů a přátel. Tento den možná není tak známý jako Mezinárodní den žen, ale jeho význam a účel jsou stejně důležité.