Antwort Kde zpívají račí cena? Weitere Antworten – Kde zpívají raci podobně

Kde zpívají račí cena?
Podobné knihy (37)

  • Jako zabít ptáčka Harper Lee.
  • Kým sme boli vaši Lisa Wingate.
  • Buď jako řeka Shelley Read.
  • Dcera krále močálů Karen Dionne.
  • Dívka zvaná Lyra Cecelia Ahern.
  • Papírový palác Miranda Cowley Heller.
  • Pryskyřice Ane Riel.
  • Vor utkaný z hvězd Andrew J.

Román Kde zpívají raci je překrásnou ódou na přírodu, je příběhem opuštěné dospívající dívky, která se učí důvěřovat lidem, a je také líčením záhadné vraždy s překvapivým koncem. Delia Owensová nám připomíná, že dětství nás všechny poznamená na celý život a že my všichni podléháme úžasným tajemstvím přírody.Kde zpívají raci

Nakladatel: Jota (Nakladatelství JOTA, s.r.o.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání: 1.
Rok a měsíc vydání: 2020/10
Počet stran: 344

Kde zpívají raci Megaknihy : Kde zpívají raci je velmi čtivý příběh, od kterého se jen tak neodtrhnete a navíc ve vás probudí touhu přestěhovat se někam do přírody a zkusit tam svoje štěstí v souladu s přírodou. Ano, autorka věnuje hodně řádků popisům přírody, ale rozhodně vás tím nebude nudit.

Kde zpívají raci kde sledovat

Aktuálně máte možnost sledovat "Kde zpívají raci" streaming u HBO Max. Si můžete koupit "Kde zpívají raci" u Apple TV, Rakuten TV, Google Play Movies ke stažení nebo si jej půjčit u Rakuten TV, Google Play Movies, O2 TV, Apple TV online.

Kde zpívají raci skutečnost : Záhadná fráze „tam, kde zpívají raci“ má původ v Jižní Karolíně a mluví o přírodě tak divoké, že je v ní možné zaslechnout račí zpěv. Letošní filmová adaptace stejnojmenného bestselleru přitom vypouští z příběhu právě jeho podstatu, tedy osamělý život v bažině daleko za okrajem společnosti.

Kde zpívají raci – Delia Owensová (2020, pevná) od 258 Kč – Zbozi.cz.

Úchvatný, tajemný příběh podle úspěšného knižního románu "Kde zpívají raci" vypráví o Kye, opuštěné dívce, která až do dospělosti vyrůstala sama v nebezpečných mokřinách Severní Karoliny. Celé roky se šířily po Barkley Cove historky o "dívce z mokřin", které izolovaly strohou a odmítavou Kyu od místní komunity.

Kde zpívají raci vyznam

Záhadná fráze „tam, kde zpívají raci“ má původ v Jižní Karolíně a mluví o přírodě tak divoké, že je v ní možné zaslechnout račí zpěv. Letošní filmová adaptace stejnojmenného bestselleru přitom vypouští z příběhu právě jeho podstatu, tedy osamělý život v bažině daleko za okrajem společnosti.Když se v Kyině životě objeví dva přitažliví mladíci z města, začne se novému, neznámému světu otevírat. Jenže ve chvíli, kdy jednoho z nich najdou mrtvého, ji komunita bez váhání označí za hlavní podezřelou. Případ se začne rozvíjet, je stále nejasnější a hrozí, že budou odhalena mnohá tajemství, pohřbená v mokřinách.Záhadná fráze „tam, kde zpívají raci“ má původ v Jižní Karolíně a mluví o přírodě tak divoké, že je v ní možné zaslechnout račí zpěv. Letošní filmová adaptace stejnojmenného bestselleru přitom vypouští z příběhu právě jeho podstatu, tedy osamělý život v bažině daleko za okrajem společnosti.

O čem je kniha Kde zpívají raci Celá dlouhá léta kolují v poklidném městečku Barkley Cove na pobřeží Severní Karolíny fámy o vlčím dítěti, „holce z bažiny“. Když je roku 1969 objeveno tělo místního krasavce Chase Andrewse, obyvatelé města začnou z jeho vraždy podezírat právě holku z bažiny, Kyu Clarkovou.

Kde zpívají raci skutečný příběh : Delia Owensová strávila přes dvacet let pozorováním života divokých zvířat, téměř sama, izolovaná v odlehlých částech Afriky. Část svých zkušeností vtělila do hlavní hrdinky svého sice prvního, ale světově úspěšného románu Kde zpívají raci.