Antwort Kde najdu heslo Zásilkovna? Weitere Antworten – Jak zjistím heslo Zásilkovna

Kde najdu heslo Zásilkovna?
Kde najdu heslo k podání zásilky Heslo pro podání zásilky najdete ve své aplikaci Zásilkovna. Heslo je vygenerováno po jejím zaplacení.Najdete ji pod ikonou Zásilky ve spodním menu a budete ji moci vyzvednout v cílovém výdejním místě. Při vyzvedávání na výdejním místě nahlásíte obsluze heslo (tlačítko Ukázat heslo), při vyzvedávání v Z-BOXu kliknete na Otevřít Z-BOX.Vy potom musíte mít od kupujícího email, telefonní číslo a adresu zásilkovny kam bude chtít balíček doručit. To všechno vyplníte do aplikace, navede vás to kam co vepsat. V posledním kroku zaplatíte ze svého účtu poštovné, mám tam nastavenou kartu a jen dopisuji autorizační kod. Po zaplacení vám to vygeneruje kod.

Jak poslat balík přes Zásilkovnu s kodem : Po zaplacení se vám vygeneruje heslo k podání zásilky. Stačí vyrazit na nejbližší podací místo Zásilkovny (jejich přehled najdete zde) a obsluze pobočky nahlásit podací kód, který uvidíte v aplikaci. Nemusíte tisknout žádné štítky na balík ani vyplňovat podací lístek.

Kde máš mít uloženo heslo

  • Na počítači spusťte Chrome.
  • Vpravo nahoře vyberte Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, vpravo nahoře vyberte ikonu možností Hesla a automatické vyplňování Správce hesel Google.
  • Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Vpravo od hesla vyberte šipku Zobrazit heslo .

Kde najdu heslo pro vyzvednuti zasilky : Jakmile bude objednávka na zvoleném výdejním místě nebo v Z-BOXu připravena, Zásilkovna vám pošle informační e-mail a SMS. Při doručení na výdejní místo Zásilkovny také obdržíte heslo pro vyzvednutí zásilky. Na výdejním místě bude následně stačit pouze nahlásit heslo.

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede. Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránku s Vaší zásilkou.

Co je kód k Zásilkovně

Promo kód neboli slevový kód je sleva na zboží či služby poskytnutá provozovatelem e-shopu či dané služby. Po zadání promo kódu do pole k tomu určeného dojde ke snížení ceny za zboží či službu.Podací číslo zásilky naleznete na podacím lístku, v SMS či e-mailové zprávě anebo na výzvě, kterou naleznete ve své schránce.Jak název napovídá, jde o kód, který umožňuje rychlé načtení dat — kód slouží k přenesení informací z offline světa do online světa.

Jak služba funguje

  1. Opatřete zásilku podacím heslem. Zboží správně zabalte.
  2. Začíná to v aplikaci Zásilkovna. Zobrazí se vám 6místné podací heslo.
  3. Na místě u Z-BOXu. Zapněte si na telefonu mobilní data, Bluetooth a polohové služby.
  4. Vložte do Z-BOXu zásilku.

Jak zjistit heslo :

  1. Na počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře vyberte Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, vpravo nahoře vyberte ikonu možností Hesla a automatické vyplňování Správce hesel Google.
  3. Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Vpravo od hesla vyberte šipku Zobrazit heslo .

Co znamená vygenerovat heslo : Generátor náhodných hesel je počítačový program, nebo hardwarové zařízení, které má vstup z náhodných nebo pseudo-náhodných čísel, ze kterých generátor vytvoří heslo. Náhodná hesla mohou být generována manuálně, pomocí jednoduchých zdrojů náhodnosti (mince, kostky), nebo mohou být generována pomocí počítače.

Jak vyzvednout zásilku z-BOXu Zásilkovny

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na výdejní místo nebo do Z-BOXu vám pošleme notifikaci do mobilní aplikace, e-mail, případně SMS s heslem. Od této chvíle si ji můžete vyzvednout.

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede. Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránku s Vaší zásilkou.

Jak otevřít z BOX bez internetu : U Z-BOXu zapněte na svém telefonu Bluetooth a povolte přístup k polohovým službám. Pak už stačí jen otevřít mobilní aplikaci Zásilkovna.