Antwort Kde lze použít kartu Edenred? Weitere Antworten – Kde je možné platit kartou Edenred

Kde lze použít kartu Edenred?
Edenred novou spoluprací završil partnerství se všemi nejvýznamnějšími obchodníky na trhu – jeho kartami a stravenkami lze platit i v Albertu, Bille, Globusu, Kauflandu, Penny Marketu, Tescu, Rohlik.cz, Kosik.cz a nově tedy i v prodejnách Lidl.Převod prostředků z detailu karty Edenred Card

  1. Přihlaste se do svého kartového účtu a u zobrazené Edenred Card zvolte možnost PŘEVOD PROSTŘEDKŮ NA TUTO KARTU.
  2. Vyberte karty, jejichž zůstatek chcete převést na vaši novou kartu Edenred Card.
  3. O procesu převodu budete průběžně informováni emailem.

Kde a co nakoupit za benefitní body Benefitní body nadále bez omezení uplatníte v knihkupectvích, optikách, lékárnách, laboratořích, poradnách, zubních ordinacích nebo na rehabilitaci. Seznam e-shopů, v nichž můžete nakupovat z bezpečí svého domova najdete ve vyhledavači na www.edenred.cz.

Jak funguje Edenred : Placení mobilem funguje stejně jako platba s klasickou kartou. Stáhněte si aplikaci Google Pay a přidejte do ní svoji kartu Edenred. Pak už jen stačí vzbudit telefon a přiložit ho k terminálu.

Kde můžu platit kartou

Platbu lze snadno realizovat online z bankovního účtu, bankovní kartou nebo v hotovosti na každé čerpací stanici Benzina ORLEN. TANKARTOU BUSINESS můžete ale zaplatit i na dalších více než 1 000 čerpacích stanicích v celé České republice (SHELL, OMV, EuroOil).

Kde vsude se dá platit Stravenkovou kartou : Digitální stravenkovou kartou zaplatíte téměř všude tam, kde lze platit papírovými stravenkami. Partnerskou síť navíc každý den rozšiřujeme o nové provozovny. Digiindex udává podíl restaurací a obchodů, kde přijímají papírové stravenky a zároveň umožňují platbu digitální stravenkou.

Výběr peněz z bankomatu

Jestli jste majitelem účtu u nás a kartu zrovna nemáte po ruce, můžete vybrat a vložit pomocí nahrané karty ve vašem telefonu. Nahrát do telefonu si můžete stávající i nově vydanou plastovou nebo virtuální kartu. Další možnost je vkladový nebo výběrový kód, který vám vytvoříme zdarma na pobočce.

Platnost prostředků nahraných na kartě je 24 měsíců. Karta sama nejdříve zaplatí těmi prostředky, kterým se blíží expirace, takže se nemusíte bát – při pravidelném používání karty k expiraci nedojde. Platnost bodů na kartě je identická jako platnost bodů ve vaší cafeterii. Více o cafeterii Karta jako účet.

Kde se dá platit Benefitkou

Benefitku berou všude!

Plaťte kdekoliv, kde je platební terminál.Zaplaťte bezkontaktně přiložením, nebo vložením karty do terminálu. Pokud vás terminál vyzve, zadejte svůj PIN. Není-li terminál k dispozici, předložte kartu obsluze partnera, která provede platbu.Prodejny Billa akceptují stravenky od vydavatelů Edenred, UP Česká republika i Sodexo. Na nákup lze uplatnit pět kusů stravenek, prodejce přitom vrací do 10 korun. Všechny prodejny Tesco přijímají stravenky Gastro Pass, Ticket Restaurant (Edenred) a UP Česká republika.

Jaké karty můžete na poště použít Téměř všechny naše karty (debetní, kreditní, vkladové, VISA i Mastercard). Výjimku tvoří: Dětské karty VISA Electron Baby.

Jakou měnou platit kartou : Téměř ve všech případech se vyplatí platit v místní měně. Jak je možné, že se platba liší podle toho, jakou metodu přepočtu kurzu si vyberete Jde o to, podle jakého kurzu se měna převádí. Pokud si zvolíte platbu v místní měně, řídí se platba kurzem vydavatele vaší karty, případně kurzem banky.

Co všechno se dá koupit za stravenky : Jaké zboží mohu za stravenky nakoupit Stravenky i stravenková karta slouží k nákupu potravin, nelze jimi platit zboží nepotravinového charakteru, tedy tabákové výrobky, drogerii a alkohol.

Kde se dá platit Estravenkou

Společnost Up Česká republika, dříve Le Chèque Déjeuners, uvedla na trh estravenku, čipovou kartu určenou k nákupu potravin a úhradě jídla v restauracích. Přijímají ji například v řetězcích Tesco, Albert a Coop.

Pokud chcete mít peníze raději na účtě než v kapse, máte dvě nejjednodušší možnosti, jak situaci vyřešit. Můžete navštívit pobočku své banky a peníze si na účet vložit tam. V poslední době se ale čím dál tím větší oblibě těší takzvané vkladomaty, tedy bankomaty, které Vám umožní vložit si na účet hotovost.V případě, že jste se rozhodli vybrat peníze ze svého účtu na Sazka.cz v některém z 7500 prodejních míst Sazky, je nezbytné dodržet dvě základní podmínky. V Mém účtu zvolte „Vybrat". Dále vyberte způsob výběru peněz – Prodejní místo. Vyplňte částku pro výběr.

Jak zjistit zůstatek na Edenred kartě : Zůstatek na kartě Edenred zjistíte ve svém kartovém účtu na webu www.edenred.cz nebo na infolince Edenred Card na T: +420 296 363 000, na telefonu T: +420 840 111 320 pro kartu Edenred Benefits Card nebo na T: +420 840 111 317 pro kartu Ticket Restaurant Card.