Antwort Jak zorganizovat schůzku přes Zoom? Weitere Antworten – Jak udělat schůzku přes Zoom

Jak zorganizovat schůzku přes Zoom?
Pro okamžité vytvoření "meetingu" klikněte na START a spusťte aplikaci ZOOM (je potřeba být registrován/a). Poté klikněte na New Meeting. Spustí se Vám nová místnost, ve které budete pouze Vy.Vytvoření schůzky v aplikaci Google Meet

 1. Spusťte aplikaci Meet .
 2. Vpravo dole klepněte na Nový .
 3. Klepněte na. Vytvořit novou schůzku. Pokud chcete sdílet odkaz na schůzku, vyberte odpovídající možnost: Kopírovat. Odkaz můžete poslat e-mailem nebo textovou zprávou. Sdílet.

Kolik to stojí Do 40 minut to je zdarma. V mém testovacím režimu jsem si vždy vešel do 40 minut, které jsou zadarmo, nyní platím 15 dolarů měsíčně (bez DPH) za neomezenou dobu “vysílání” pro až sto účastníků.

Jak funguje Zoom konference : Ke schůzce (neboli „meetingu“) na ZOOMu se můžete připojit i přes webový prohlížeč (např. Google Chrome, Safari, Firefox), nicméně lepší je použít tzv. klienta. Jedná se aplikaci, kterou si stáhnete do vašeho zařízení, kterou pak následně můžete používat opakovaně pro každý další ZOOM meeting.

Jak se připojit ke schůzce na zoom

Na iPhone či iPadu tak stačí nainstalovat aplikaci Zoom Cloud Meetings. Když pak v emailu kliknete na odkaz události, automaticky vás systém přesměruje do mobilní aplikace. Pokud se přesměrování neprovede automaticky, můžete zkopírovat do mobilní aplikace adresu události nebo číslo meetingu.

Jak pracovat s aplikací zoom : Jak se připojit do videokonference

 1. Otevřete aplikaci ZOOM.
 2. Klikněte na volbu JOIN MEETING (Přidat se ke konferenci)
 3. Zadejte Meeting ID.
 4. Zadejte své jméno, které uvidí ostatní účastníci videokonference (YOUR NAME)
 5. Klikněte na tlačítko JOIN (Připojit se)

Kolik služba Google Meet stojí Kdokoli s účtem Google může bez dalších poplatků vytvořit videoschůzku až pro 100 účastníků v délce až 60 minut. U mobilních hovorů a schůzek ve dvou lidech není žádné časové omezení.

V chytrém telefonu/tabletu zapneme Wi-Fi nebo data a spustíme aplikaci Obchod Play/Google Play. Do vyhledávacího pole zadáme název požadovaného programu „ZOOM Cloud Meetings” a potvrdíme instalaci (Obr. 1). Program je zdarma ke stažení a používání.

Kolik stojí Meet

Kolik služba Google Meet stojí Kdokoli s účtem Google může bez dalších poplatků vytvořit videoschůzku až pro 100 účastníků v délce až 60 minut. U mobilních hovorů a schůzek ve dvou lidech není žádné časové omezení.Abyste se mohli připojit ke kurzu, potřebujete znát link od vašeho lektora. Buď vám ho pošle například na email ve tvaru https://zoom.us/j/608340262 a vy na něj klikněte a je to.ZOOM: SDÍLENÍ PREZENTACE

 1. V PC si otevřete svou prezentaci nebo jiný materiál, který chcete sdílet.
 2. Otevřete si ZOOM. Dole budete mít lištu, kde bude zelené tlačítko. Kliknete na něj.
 3. V okénku vyberte svou prezentaci či jiný materiál a kliknete vpravo na Share.


Abyste mohli na „přednášku“ pozvat studenty, musíte jim poslat pozvánku. To lze přes aplikaci v PC (například Thunderbird), přes Gmail nebo přes Yahoo. Nebo pomocí Copy Invitation lze zkopírovat pozvánku a pak ji poslat přes jiné rozhraní k e-mailu. Účastníkům přijde odkaz na meeting a heslo.

Jak udělat videokonferenci : Jak založit online jednání (videokonferenci)

Použijte prohlížeč Google Chrome, ve kterém má služba nejkvalitnější provoz. Na stránce https://meet.jit.si/ zadejte název vašeho jednání a klikněte na tlačítko „Začít“. Tím se připojíte do místnosti.

Jak dlouho může trvat Google Meet : Časový limit pro schůzky dvou účastníků je 24 hodin.

Kolik lidí se může připojit na Google Meet

Pro uživatele osobních účtů Google: Na schůzce můžete mít maximálně 100 účastníků. Předplatitelé Google One s nejméně 2 TB úložného prostoru: Na schůzce můžete mít maximálně 100 účastníků. Pro uživatele pracovních a školních účtů Google Workspace: Maximální počet účastníků schůzky závisí na vaší verzi Google Workspace.

Sdílení powerpointové prezentace s ostatními

 1. Vyberte Sdílet.
 2. Pokud vaše prezentace ještě není uložená na OneDrivu, vyberte, kam chcete prezentaci uložit do cloudu.
 3. Zvolte úroveň oprávnění, třeba Kdokoli s odkazem nebo jenom lidé ve vaší společnosti.
 4. Vyberte Použít.
 5. Zadejte jména a zprávu.
 6. Vyberte Poslat.

Jak na ZOOM

 1. Pro přidání studentů klikněte dole na Manage Participants a v okně vpravo na Invite.
 2. Studentům můžete poté poslat odkaz na Váš meeting (rychlejší) nebo mail.
 3. možnost:
 4. Vyskočí Vám okénko pro nastavení Vašeho „meetingu“.

Jak se připojit k zoom : Jestli jste si již aplikaci Zoom nainstalovali („Zoom Client Meetings“ na https://zoom.us/download) a povedlo se vám i zaregistrovat, tak přihlášení do online kurzu jde raz dva. Stačí si Zoom zapnout, kliknout na „Join”. Pak do okénka vyplníte číslo online kurzu vašeho lektora a jdete na to.