Antwort Jak se tvori Reels na Instagramu? Weitere Antworten – V čem tvořit Reels

Jak se tvori Reels na Instagramu?
Jak vytvořit Reels

Přemýšlíte v čem tvořit Reels Máme dobrou zprávu. Na tvorbu Reels není potřeba instalovat speciální Reels aplikace, ale postačí vám k tomu váš účet na Instagramu. Do Reels přejdete z klasického rozhraní, ve kterém přidáváte Stories.Specifikem je to, že Reels můžete nahrát pouze z mobilního telefonu. Po otevření aplikace stačí zvolit tlačítko s plusem, jež je umístěné v pravém horním rohu, zvolíte hned první možnost „Reel“ a můžete editovat. Můžete přidat zvuk, efekt nebo upravit délku, rychlost a rozložení videa.stories – dočasné příběhy. reels – krátká videa, která mají potenciál mít desetitisícové i statisícová shlédnutí caroussel – umožňuje sdílet více fotografií nebo videí v jednom příspěvku.

Kde vytvářet Reels : 3 nej aplikace na úpravu Reels a Tiktok videí

 • InShot.
 • Canva.
 • VN Video Editor.

Kde najdu šablony na Reels

Vytvoření reelu na Instagramu pomocí šablony

 1. Klepněte dole na nebo kdekoli v kanálu příspěvků přejeďte prstem doprava.
 2. Klepněte dole na Reel a pak klepnutím na obrázek vlevo dole otevřete svou galerii.
 3. Klepněte na Šablony.
 4. Přejížděním prstu projděte dostupné šablony a vyberte tu, kterou chcete použít.

Jak dlouho muze být Reels : Jak jsou reels dlouhé Jako reely můžete sdílet videopříspěvky kratší než 15 minut. Budete u nich mít přístup k nástrojům pro kreativní editaci, kterými můžete videa vylepšit, aby byla ještě zábavnější a poutavější. Pokud máte veřejný účet, reely kratší než 90 sekund mají možnost dostat se mezi doporučené.

Jak jsou reels dlouhé Jako reely můžete sdílet videopříspěvky kratší než 15 minut. Budete u nich mít přístup k nástrojům pro kreativní editaci, kterými můžete videa vylepšit, aby byla ještě zábavnější a poutavější. Pokud máte veřejný účet, reely kratší než 90 sekund mají možnost dostat se mezi doporučené.

Podle společnosti Influencer Marketing Hub, která provedla analýzu více než 100 000 Reels, jsou obecně nejlepší časy pro zveřejňování příspěvků tyto:

 • Pondělí: 06:00, 10:00, 22:00.
 • Úterý: 02:00, 04:00, 09:00.
 • Středa: 07:00, 08:00, 23:00.
 • Čtvrtek: 09:00, 12:00, 19:00.
 • Pátek: 05:00, 13:00, 15:00.
 • Sobota: 11:00, 19:00, 20:00.

Co znamená Reels na Instagramu

Reels je funkce na Instagramu, která umožňuje uživatelům vytvořit a sdílet krátká videa s hudbou nebo jinými zvuky. S touto funkcí přišel Instagram v roce 2020 a jednalo se o reakci na vzrůstající popularitu TikToku. Reels se vyznačují krátkým videoobsahem s maximální možnou délkou 90 sekund.Jak jsou reels dlouhé Jako reely můžete sdílet videopříspěvky kratší než 15 minut. Budete u nich mít přístup k nástrojům pro kreativní editaci, kterými můžete videa vylepšit, aby byla ještě zábavnější a poutavější. Pokud máte veřejný účet, reely kratší než 90 sekund mají možnost dostat se mezi doporučené.Na Instagramu aktuálně najdete funkci Šablony Reels, díky které můžete jednoduše napodobit formát Reels jiných uživatelů z feedu. Pokud uvidíte na Instagramu Reel s možností využití šablony (viz obrázek č. 1) ve formátu, který se vám líbí, uložte si ho.

Přejděte na kartu Reels na svém profilu na Instagramu. Vyberte reel, u kterého si chcete metriky zobrazit. Klepněte na tři tečky a na Zobrazit přehledy. Můžete si prohlédnout, kolik To se mi líbí, komentářů, uložení a sdílení se příspěvku podařilo vygenerovat.

Jak udělat Reel z fotek : Pro vytvoření stačí kliknout na ikonku pro přidání příspěvku v pravém horním rohu a následně vybrat Sekvence. Případně se na tvorbu Reels dostanete i přes Stories. Pak už můžete natáčet nebo přidat hotové video z galerie ve vašem chytrém telefonu, jen pozor na to, že obrázky přidat nejdou.

Co znamená slovo Reels : čtení V prvním srpnovém týdnu letošního roku se v účtech českých uživatelů Instagramu objevila novinka s názvem Reels. Jde o 15sekundová videa, která je možné doplnit hudbou a sestříhat, a kterými chce Instagram konkurovat populární sociální síti TikTok, jejíž alfou a omegou jsou právě krátká hudební videa.

Jak si zvýšit sledovanost na Instagramu

9 tipů, jak získat na Instagramu více sledujících (followerů)

 1. Vyplňte si všechny údaje.
 2. Používejte nejkvalitnější fotky.
 3. Najděte a používejte správné hashtagy.
 4. Publikujte ve správný čas a pravidelně
 5. Zaměřte se na followery konkurenčních účtů
 6. Využívejte Reels a Stories.
 7. Instagram Stories.
 8. Požádejte o sledování


Přestože budeš jistě psát více než jednou týdně, mnohé studie navrhují následující časy jako ty nejlepší k postování novinek: Podle HubSpot – mezi 2 a 3 odpoledne, nejlepší den v týdnu čtvrtek. Podle Sprout Social – středa v jedenáct dopoledne a pátek mezi 10 a 11 ráno.10 tipů, jak zvýšit počet sledujících na instagramu

 1. Zapněte si firemní účet. Pokud jste tak už neudělali, využijte určitě možnosti firemního účtu.
 2. Vylepšete svůj profil.
 3. Přidávejte příspěvky pravidelně a sjednoceně
 4. Tvořte interaktivní stories.
 5. Už natáčíte Reels
 6. Výstižný popisek.
 7. Správné hashtagy.
 8. Zapojte své publikum.

Kdo videl můj Reel : Pokud se chcete podívat, kdo viděl váš příběh, otevřete si ho a přejeďte prstem nahoru. Zobrazí se vám počet a uživatelská jména lidí, kteří viděli jednotlivé fotky nebo videa v příběhu. Pokud jste příběh sdíleli na Facebook, posuňte se dolů a podívejte se, kdo ho viděl tady.