Antwort Jak se pripojit na zoom meeting? Weitere Antworten – Jak se připojit ke schůzce na Zoom

Jak se pripojit na zoom meeting?
Pokud si nechcete stahovat klienta ZOOM do svého zařízení, můžete se k meetingu připojit i skrze webový prohlížeč. V takovém případě klikněte nejprve na modrou hlášku „launch meeting“. Poté se vám pod touto hláškou objeví nový řádek, na kterém kliknete na modře vyznačenou hlášku „join from your browser“.Jak se připojit do videokonference

 1. Otevřete aplikaci ZOOM.
 2. Klikněte na volbu JOIN MEETING (Přidat se ke konferenci)
 3. Zadejte Meeting ID.
 4. Zadejte své jméno, které uvidí ostatní účastníci videokonference (YOUR NAME)
 5. Klikněte na tlačítko JOIN (Připojit se)

Zadej telefonní číslo pomocí tlačítek na displeji:

 1. 228 882 388. Jedná se o českou pevnou linku (území Praha), které je pro připojení na Zoom. Využit můžeš také jedno z následujích čísel:
 2. 538 890 161.
 3. 239 018 272.

Kde najdu Zoom : V dostatečném předstihu si stáhněte aplikaci do vašeho počítače. Uděláte tak na https://zoom.us/download#client_4meeting Kliknete na tlačítko DOWNLOAD (Stáhnout) pod Zoom Client for Meetings Page 2 Po kliknutí na tlačítko se otevře vyskakovací okno, které vás vyzve k uložení souboru s názvem ZoomInstaller.exe.

Jak se připojit k Zoom

Jestli jste si již aplikaci Zoom nainstalovali („Zoom Client Meetings“ na https://zoom.us/download) a povedlo se vám i zaregistrovat, tak přihlášení do online kurzu jde raz dva. Stačí si Zoom zapnout, kliknout na „Join”. Pak do okénka vyplníte číslo online kurzu vašeho lektora a jdete na to.

Jak nainstalovat Zoom do mobilu : NA MOBILNÍCH ZAŘÍZENÍCH (telefon, tablet) je situace ještě jednodušší. Zoom najdete v AppStore nebo GooglePlay. Na iPhone či iPadu tak stačí nainstalovat aplikaci Zoom Cloud Meetings. Když pak v emailu kliknete na odkaz události, automaticky vás systém přesměruje do mobilní aplikace.

Možnost používat zdarma (omezené funkce)
Cena Zdarma s omezeními, nejoblíbenější tarif 14.99 $ měsíčně
Počet cenových tarifů (více je lépe) 4 (včetně tarifu zdarma)

28. 7. 2020

Nejznámější nástroje:

 1. Zoom. Aplikace Zoom se v roce 2020 stala nejvyhledávanější aplikací na pořádání online schůzek.
 2. Google Meet. Jedná se o aplikaci od Googlu, jehož služby využívá téměř každý.
 3. Microsoft Teams.
 4. Skype.
 5. WhatsApp.
 6. Google Duo.
 7. Whereby.
 8. Messenger.

Jak si nainstalovat Zoom

V internetovém prohlížeči zadejte stránku www.zoom.us/download a stáhněte si program Zoom Client for Meetings (Download). Spusťte stažený soubor ZoomInstaller, čímž se Zoom nainstalujte a spustí. Jak spustit Zoom na počítači Po první instalaci se Zoom spustí automaticky.Jak nainstalovat Zoom na počítači V internetovém prohlížeči zadejte stránku www.zoom.us/download a stáhněte si program Zoom Client for Meetings (Download). Spusťte stažený soubor ZoomInstaller, čímž se Zoom nainstalujte a spustí.Stahování aplikací do zařízení Android

 1. Otevřete Google Play. V zařízení použijte aplikaci Obchod Play .
 2. Najděte požadovanou aplikaci.
 3. Chcete-li prověřit její spolehlivost, podívejte se, co o ní říkají ostatní uživatelé.
 4. U vybrané aplikace klepněte na Instalovat (aplikace za 0 Kč) nebo na cenu.


V chytrém telefonu/tabletu zapneme Wi-Fi nebo data a spustíme aplikaci Obchod Play/Google Play. Do vyhledávacího pole zadáme název požadovaného programu „ZOOM Cloud Meetings” a potvrdíme instalaci (Obr. 1). Program je zdarma ke stažení a používání.

Jak se zaregistrovat na zoom : Musíte mít staženou bezplatnou aplikaci ZOOM: https://zoom.us/download (není nutné se nikde registrovat) 2. Budete potřebovat Meeting ID (číslo konference) a případně i její heslo (passcode) 3. Klikněte na tlačítko JOIN MEETING 4.

Jak udělat online meeting : Vytvoření schůzky v aplikaci Google Meet

 1. Spusťte aplikaci Meet .
 2. Vpravo dole klepněte na Nový .
 3. Klepněte na. Vytvořit novou schůzku. Pokud chcete sdílet odkaz na schůzku, vyberte odpovídající možnost: Kopírovat. Odkaz můžete poslat e-mailem nebo textovou zprávou. Sdílet.

Jak na videokonference

meet.google.com zahájí videokonferenci nebo se k ní připojí. Aplikaci můžete používat i na svém mobilním zařízení. Aplikace nabízí HD kvalitu videa a zvuku a také sdílení obrazovky a můžete ji používat i na svém mobilním zařízení. Aplikace nabízí HD kvalitu videa a zvuku, sdílení obrazovky a funkce skupinového chatu.

Musíte mít staženou bezplatnou aplikaci ZOOM: https://zoom.us/download (není nutné se nikde registrovat) 2. Budete potřebovat Meeting ID (číslo konference) a případně i její heslo (passcode) 3. Klikněte na tlačítko JOIN MEETING 4.Stáhněte si aplikaci Zoom: https://zoom.us/download. Pokud vám přišel e-mailem přihlašovací odkaz, klikněte na něj a v okně, které se vám následně otevře, klikněte na “open zoom.us”. Pokud Vám do e-mailu přišlo ID a heslo, nejprve si otevřete aplikaci a klikněte na „Join a meeting“.

Jak do počítače nainstalovat aplikaci : Opětovná instalace aplikací do zařízení Android z počítače

 1. Přejděte na adresu play.google.com.
 2. Vyhledejte požadovanou aplikaci.
 3. Vyberte Instalovat, Nainstalováno nebo Aktivovat. Možná bude potřeba, abyste se přihlásili ke svému účtu Google.
 4. Zvolte zařízení a vyberte Instalovat.