Antwort Jak se přihlásit na seznam? Weitere Antworten – Jak zobrazit heslo na seznamu

Jak se přihlásit na seznam?
Může se stát, že jste své heslo zapomněli, nebo snad vaše heslo někdo zjistil, do účtu se dostal a změnil jej. Vy tak nyní nemáte přístup do své e-mailové schránky a potřebujete tento problém řešit. Jedinou možností, jak obnovit přístup do účtu, je využít formulář pro obnovu zapomenutého hesla.Na počítači otevřete Gmail. Zadejte e-mail nebo telefonní číslo a heslo ke svému účtu Google. Pokud jsou informace už vyplněné a potřebujete se přihlásit k jinému účtu, klikněte na Použít jiný účet. Pokud se vám místo přihlašovací stránky zobrazí stránka s popisem Gmailu, klikněte vpravo nahoře na Přihlásit se.Řešení Pokud při zadání správného jména a hesla dojde pouze k obnovení přihlašovacího formuláře, je velká pravděpodobnost, že nemáte ve svém internetovém prohlížeči povoleny soubory cookie. Doporučujeme tedy nastavit internetový prohlížeč dle následující nápovědy pro Váš prohlížeč.

Jak si založit e mailovou adresu : Vytvoření účtu Gmail

 1. Přejděte na přihlašovací stránku k účtu Google.
 2. Klikněte na Vytvořit účet.
 3. Nastavte si účet podle pokynů na obrazovce.
 4. Pomocí vytvořeného účtu se přihlaste do Gmailu.

Kde máš mít uloženo heslo

 • Na počítači spusťte Chrome.
 • Vpravo nahoře vyberte Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, vpravo nahoře vyberte ikonu možností Hesla a automatické vyplňování Správce hesel Google.
 • Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Vpravo od hesla vyberte šipku Zobrazit heslo .

Jak se dostat do emailu na seznamu : Klikněte na tlačítko "Přihlásit se" v pravém horním rohu. Zobrazí se formulář pro přihlášení. Do formuláře vyplňte přihlašovací údaje k vašemu Seznam účtu. Pokud účet u Seznamu nemáte, můžete si ho založit nebo registrovat s vlastní e-mailovou adresou.

Přihlašovací údaje podrobněji

Slouží k srozumitelnému spojení uživatelského účtu a ubytovacího zařízení. Používá se převážně v komunikaci mezi uživatelem a pracovníky ŘSCP. Přihlašovací jméno představuje jedinečný znakový řetězec dle přesně stanovených pravidel a je generován systémem.

Pokud se chcete rychle a bezpečně přihlašovat do oblíbených aplikací a služeb na internetu, použijte účet Google.

 1. Přejděte do aplikace nebo služby, které důvěřujete.
 2. Na přihlašovací stránce vyberte Přihlásit se pomocí Googlu, Propojit s Googlem nebo Přihlásit se přes Google.

Jak obnovit účet na Seznamu

Pokud je účet ověřený pomocí bankovní identity, můžete k obnově využít ověření pomocí bankovní identity. Pokud je účet ověřený pomocí MojeID, můžete k obnově využít ověření pomocí MojeID. Pokud je účet typu Google nebo Microsoft, můžete k obnově využít ověření pomocí jejich přihlášení.Pro běžný provoz a nastavení poštovních programů tak vždy doporučujeme nastavovat adresu smtp.seznam.cz. Pokud potíže přetrvávají, ověřte nástrojem Telnet/Netcat, zda máte povolen přístup k SMTP serveru. Podrobný postup naleznete v nápovědě Použití nástroje Telnet a Netcat.Přejděte na stránku http://registrace.seznam.cz, kde se zobrazí registrační formulář.

 1. Vyberte variantu registrace.
 2. Pro založení nového účtu i s e-mailovou schránkou zvolte první variantu a vyplňte název účtu.


Stačí mít u sebe pouze doklad totožnosti. Jako občan ČR předložíte platný občanský průkaz, cizí státní příslušníci cestovní pas a povolení k trvalému pobytu na území ČR, případně další dokumenty, např. pracovní smlouvu, potvrzení o studiu apod.

Jak zjistit heslo uložené v mobilu :

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností .
 3. Klepněte na Nastavení Správce hesel.
 4. Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Klepněte na heslo, které chcete zobrazit Zobrazit heslo . Úprava: Klepněte na heslo, které chcete změnit, a poté na Upravit.

Jak zjistit heslo na Seznam email : Seznam účet

 1. Otevřte formulář pro obnovu hesla. Pro obnovu hesla slouží formulář, který je jedinou vstupní branou do procesu obnovy hesla.
 2. Zadejte e-mail, ke kterému chcete obnovit heslo. Ve formuláři zadejte e-mailovou adresu, ke které chcete obnovit heslo.
 3. Formulář vám nabídne, jak můžete obnovit heslo.

Jak zjistit heslo

 1. Na počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře vyberte Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, vpravo nahoře vyberte ikonu možností Hesla a automatické vyplňování Správce hesel Google.
 3. Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Vpravo od hesla vyberte šipku Zobrazit heslo .


Chcete-li otevřít Správce přihlašovacích údajů, zadejte správce pověření do vyhledávacího pole na hlavním panelu a vyberte Správce pověření – ovládací panel. Vyberte Webové přihlašovací údaje nebo Přihlašovací údaje systému Windows pro přístup k přihlašovacím údajům, které chcete spravovat.Proč bylo přihlášení zablokováno

K zablokování přihlášení k účtu Google může dojít za následujících okolností: Služba, ze které se přihlašujete, neposkytuje dostatek informací, abyste prokázali svou totožnost. Přihlašujete se z nového místa nebo zařízení.

Kde najdu Google účet : Stačí klepnout na váš profilový obrázek a pak přejít na odkaz Spravovat účet Google. Pomocí profilového obrázku se také můžete snadno přihlásit, odhlásit nebo zapnout anonymní režim.