Antwort Jak se přihlásit na pracovní email? Weitere Antworten – Jak nastavit pracovní Outlook v mobilu

Jak se přihlásit na pracovní email?
Potřebujete pomoc s nastavením aplikace Outlook pro Android

 1. V Outlook pro Android přejděte na Nastavení > Přidat účet > Přidat e-mailový účet.
 2. Zadejte e-mailovou adresu. Klepněte na Pokračovat.
 3. Přepněte na Upřesňující nastavení a zadejte heslo a nastavení serveru.
 4. Dokončete nastavení klepnutím na ikonu zaškrtnutí.

Na počítači otevřete Gmail. Zadejte e-mail nebo telefonní číslo a heslo ke svému účtu Google. Pokud jsou informace už vyplněné a potřebujete se přihlásit k jinému účtu, klikněte na Použít jiný účet. Pokud se vám místo přihlašovací stránky zobrazí stránka s popisem Gmailu, klikněte vpravo nahoře na Přihlásit se.Otevřete aplikaci Office. Na obrazovce Účet klepněte na Přihlásit. V okně Přihlásit zadejte e-mailovou adresu a heslo, které používáte pro Office. Může to být váš osobní Účet Microsoft, který je spojený s Office, nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet.

Jak propojit Outlook s emailem : Vyberte Soubor > Přidat účet. (Pokud kartu Soubor nevidíte, možná používáte Nový Outlook pro Windows. Pokyny najdete v části Nový Outlook . Zadejte svoji e-mailovou adresu a klikněte na Připojit.

Jak přidat pracovní email do telefonu

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku. Klepněte na Přidat další účet. Vyberte typ účtu, který chcete přidat.

Co to je heslo IMAP : V závislosti na vašem poskytovateli e-mailu je to obvykle vaše celá e-mailová adresa nebo její část před symbolem @. To je heslo k vašemu účtu. Toto heslo, je obvykle malá a velká písmena. Server příchozí pošty pro účet IMAP se může taky označovat jako server IMAP.

Důvodem může být jen menší překlep způsobený nepozorností, chybou při kopírování či opisování, nastavením klávesnice nebo prohlížeče a dalšími důvody.

Vytvoření účtu Gmail

 • Přejděte na přihlašovací stránku k účtu Google.
 • Klikněte na Vytvořit účet.
 • Nastavte si účet podle pokynů na obrazovce.
 • Pomocí vytvořeného účtu se přihlaste do Gmailu.

Jak se dostat do Microsoft účtu

Zadejte e-mailovou adresu, telefonní číslo nebo skypové jméno, které používáte k přihlášení, a pak vyberte Další. Zeptáme se, kde chcete získat ověřovací kód, a vyberte Další. Zadejte požadované informace a vyberte Poslat kód. Do pole pro ověření identity zadejte bezpečnostní kód a pak vyberte Další.Aktivace po telefonu

Zatelefonujte na uvedené telefonní číslo (v našem případě je to tel.: 800 100 074), hovor je zpoplatněn jako volání v rámci České Republiky. Jakmile se Vám ozve telefonní automat, tak na klávesnici telefonu zadejte volbu 3 a poté 1 (aktivace produktů MS Office).V Outlook Web Appu vyberte na panelu nástrojů Nastavení > Pošta > POP a IMAP. Název serveru POP3, IMAP4 a SMTP a další nastavení, která asi budete muset zadat, najdete na stránce Nastavení protokolu POP a IMAP.

Přidání nebo odebrání e‑mailového účtu

 1. Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .
 2. Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku.
 3. Klepněte na Přidat další účet.
 4. Vyberte typ účtu, který chcete přidat.
 5. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co má obsahovat heslo : heslo by mělo být složené minimálně z osmi znaků mělo by obsahovat malá i velká písmena. mělo by obsahovat nejméně jednu číslici. může také obsahovat nějaký symbol např.: ! / %

Jak zjistím zapomenuté heslo na email : Může se stát, že jste své heslo zapomněli, nebo snad vaše heslo někdo zjistil, do účtu se dostal a změnil jej. Vy tak nyní nemáte přístup do své e-mailové schránky a potřebujete tento problém řešit. Jedinou možností, jak obnovit přístup do účtu, je využít formulář pro obnovu zapomenutého hesla.

Jak aktivovat email

Přidání nebo odebrání e‑mailového účtu

 1. Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .
 2. Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku.
 3. Klepněte na Přidat další účet.
 4. Vyberte typ účtu, který chcete přidat.
 5. Postupujte podle pokynů na obrazovce.


Email Profi na vaší doméně je u nás zdarma bez ohledu na počet schránek, které si k ní založíte.Nejlepší zabezpečený e-mail

Tuta Mail, Protonmail, Posteo, Hushmail, Fastmail, Mailbox, Startmail a Riseup jsou oblíbené šifrované e-mailové schránky, u kterých se respektuje soukromí. Uvažujete-li o vytvoření nového e-mailového účtu nebo o přechodu z jiné služby, tyto schránky patří mezi bezpečnější.

Jak se přihlásit na Microsoft email : Přejděte na www.office.com/signin a přihlaste se pomocí vašehopracovní nebo školní účet uživatelského jména a stávajícího hesla. Pokud nejste automaticky přihlášení pomocí pracovního nebo školního účtu, podle pokynů zadejte e-mailovou adresu a heslo pro svůj pracovní nebo školní účet.