Antwort Jak se píše Jessica? Weitere Antworten – Jak se píše jméno Jessica

Jak se píše Jessica?
Jessika (také v anglické podobě Jessica) je ženské křestní jméno. 1 287.Jessica

  1. Význam jména: Bůh uzří, spatří
  2. Původ jména: Hebrejský
  3. Pohlaví: ženské
  4. Svátek: listopadu.
  5. Četnost jména: Dětí s tímto jménem se v minulém roce narodilo 27.
  6. Cizojazyčné varianty: Jessie,Jessika.
  7. Domácí podoby: Jeska, Jesička, Jesin(k)a.
  8. Slavní nositelé:

skloňování

pád \ číslo jednotné množné
akuzativ jméno jména
vokativ jméno jména
lokál jménu / jméně jménech
instrumentál jménem jmény

Kdy má svátek Jesika : Jméno Jessica Naše jména Aktuální databáze křestních jmen a příjmení, jejich četnost, význam a původ , svátek. 12.9.

Jak se píše jméno Jessie

Jessie – význam a původ jména

Oblíbenost jména: 156x
Svátek na WEBFORDOG: 19.7.
Variety jména: Džesi, Džesie, Jesinka, Jess, Jessa, Jesse, Jessi, Jessie Girl, Jessík, Jessinka, Jessy, Jessye
Význam jména: z anglického Jessica: "bůh uzří, spatří", popřípadě "bohatá"
Pohlaví: Unisex

Jak se píše jméno Amy : Ženské křestní jméno latinského původu. Jde poangličtěnou podobu jména Amee, která souvisí s latinským slovesem amare s významem milovat. Jméno Amy lze tedy vyložit jako milá, milovaná. Další varianty jména Amy jsou Aimy, Amia, Emi, Emie.

Jessie slaví svátek 26. března.

Kdybyste chtěla k oslovení připojit titul, nebo oslovit příjmením i jménem, musíte použít 5. pádu: pane doktore/inženýre Nováku; Petře Nováku, apod. Pokud jde o zakončení: vzor pán není striktním předpisem, jak skloňovat, nýbrž vybraným slovem, které má případy shrnovat.

Jak se skloňuje jméno Paris

5. U jmen řeckých a latinských se při skloňování odsouvá zakončení 1. p. -os, -es, -us, -as a koncovky jsou podle vzoru pán (Sofokles – Sofokla), kmen se rozšiřuje o -n-, -d-, -t- (Paris – Parida i Parise).Státní svátky – srpen 2021

Date Name
01.08. Oskar
02.08. Gustav
03.08. Miluše
04.08. Dominik

V Česku se v prvním měsíci roku 2019 narodilo více než devět tisíc dětí, nejvíce Elišek a Jakubů. Eliška zvítězila už popáté za sebou, Jakuba sesadil z pomyslného trůnu za posledních osm let jen jednou Jan. Na dalších místech pak byly Anna a Adéla, u chlapců Jan a Tomáš.

Mia je původem domácká podoba jmen Maria, Amelia, Amalia, Emilia, Miriam a Hermiona. Slovo mia v italštině a mía španělštině znamená moje. Podobně znějící japonské jméno Mija (nebo Miya) znamená svatyně, stále více krásná v japonském přepise.

Jak říkáte amálii : Domáckými variantami jména jsou Amálka a Málinka, dále také Mála, Málka nebo Mali. Jako Amália jméno používají Slováci, zkráceně Amalia pak i Italové, Španělé nebo Poláci. Němci pak znají jméno jako Amalberga nebo Amalie.

Co znamená jméno Jessica : Ženské křestní jméno hebrejského původu. Jméno vychází z hebrejského jména יִשַׁי (Yishai) s významem dar. Ve starém zákoně je Jesse otcem krále Davida. V roce 2016 bylo v ČR 8 nositelek jména Jessie a je na 4 060.

Jaké jméno dát kočce

Někdo vsadí na klasiku jako je Amálka, Mia, Mikeš, Mína, Mourek, Zrzek. Někdo raději zvolí jména z pohádek jako jsou Ariel, Jasmína, Karkulka, Shrek, Elza a někdo se nechá inspirovat kočičí vznešeností a zvolí nějaké božské jméno jako například Afrodita, Arés, Athéna, Hera, Minerva, Vulkán nebo Zeus.

V mnohem větší míře dostávají Čechy do rozpaků nepřechýlené varianty, jež jsou na první pohled české. „Vyšší stupeň přijatelnosti je oslovit ženu s evidentně cizím příjmením ‚paní Schwarz'. U příjmení českého původu se ženy častěji dostávají do úzkých.Pamatujte si, že na schránku si píšeme Novákovi, Skřivánkovi, Dvořákovi či Kocourkovi s měkkým I, protože se jedná o 1. pád. Oznamujeme totiž, kdo (co) v tomto bytě či domě bydlí. Stejně píšeme i příjmení na adresu dopisu, protože říkáme, kdo (co) je příjemcem pošty.

Jak se skloňuje příjmení Švec : Ženské nepřechýlené příjmení Švec je nesklonné, má ve všech pádech stejný tvar.