Antwort Jak se říká piercingu v nose? Weitere Antworten – Jak se říká krouzku v nose

Jak se říká piercingu v nose?
Septum šperky jsou většinou kroužky, které jsou buď čisté nebo různě zdobené. Vybrat si můžete šperk do septa s výrazným zdobením, s kamínky, v různých barvách nebo třeba s navlečenými korálky.Historie piercingu nosu

Nostril piercing je nejčastěji spojován s východními národy, které se tímto šperkem zdobí již několik století.piercing v okolí úst – kroužek, labreta. piercing bradavek – kroužek, podkova. piercing pupíku – banánek. genitální piercing – kroužek.

Co je to nostril : Nostrily či nosovky jsou speciálním piercingem do nosu. Vybírat můžeš z rovných šperků nebo zahnutých, které lépe brání vypadnutí.

Jak moc bolí piercing do nosu

Bolestivost piercingu nosu není nijak výrazná. Vpich se provádí pomocí jehly s kanylou a jedná se o velmi rychlý zákrok. Bohužel se i v dnešní době můžeme setkat s nekvalifikovanými, často lékařskými pracovišti, v kterých piercing nosu nastřelují, což je metoda, která je nešetrná vůči tkáni.

Kolik stojí nostril : Obvyklá doba hojení je při optimální péči o piercing 4-6 týdnů. Cenové relace za provedení piercingu nosu se studio od studia liší, ale max. cena za nostril by i se šperkem neměla překročit 900,- Kč a u septum 1 000,- Kč.

Labrety jsou oblíbeným piercingem do ušní chrupavky, rtu a brady. Použít se dá tento typ i do horního rtu nebo do tváří. Labrety se dají nosit i v nose nebo v uchu místo náušnice. Ozdobeny jsou kuličkami nebo hroty, někdy i pestrobarevnými nebo třpytivými.

Bradavky a genitálie

Tady asi není třeba si nic extra vysvětlovat. Tato místa patří k nejprokrvenějším, a tím i k nejcitlivějším na bolest.

Kolik stojí piercing do nosu

(jen propich, se základním šperkem +350 Kč)

Služba Cena
Piercing ucha – antitragus 700 Kč
Piercing do nosu – mantis 700 Kč
Piercing do nosu – bridge 700 Kč
Symetrický piercing rtů – snake bites, angel bites apod., cena za 2 propichy 1300 Kč

Můžu se objednat na piercing, i když mi ještě nebylo 18 let Ano, můžete, až na některé výjimky. Všichni mladiství pod 18 let potřebují souhlas zákonného zástupce a ten mít podepsaný, nebo mít zákonného zástupce přímo s sebou do studia jako doprovod.K téměř úplnému opadnutí otoku dojde po cca 1 týdnu, kdy je již možné šperk vyměnit za kratší, doporučujeme jej však, ale vyměnit nejdříve po 14 dnech, kdy je piercing již lépe zahojen a při výměně tudíž nedojde k jeho podráždění, které by mohlo vést k dalšímu otoku.

Stačí opatrně odšroubovat vrchní část šperku proti směru hodinových ručiček. Pokud to jde velmi těžce, příliš na šperk netlačte. Zkuste místo toho použít gumové rukavice. Ty Vám pomohou získat lepší úchop, a vyřeší tuto situaci v 99% případů.

Jak moc bolí nostril : U nosu je stejně jako u ucha rozdíl, jakým způsobem je propíchnut. Oblíbený nostril většinou nebolí vůbec, za chvilku je hotovo, že možná budeš koukat, že už to máš za sebou.

Co nedělat před piercingem : Co (ne)jíst a (ne)pít

  • Pokud jsi objednaný a připravený, určitě mysli na to, jak si celý proces co možná nejvíc zpříjemnit.
  • Než přijdeš, určitě se vyvaruj kofeinu (nepij kávu, energetické drinky) – kofein ředí krev, což ztěžuje práci a hojení.
  • Zbytečně riskuješ, že Ti poteče krev, ale piercing si tím pokazit nemůžeš.

Jak dlouho se hojí piercing v nose

Piercing nosu (nostril)

Doba do úplného zahojení nostrilu: 3–5 měsíců. Úplným zahojením myslíme dobu, kdy je piercingový kanálek celý vystlaný novou kůží. První měsíc ošetřujte piercing určeným přípravkem 2x denně. Poté až do úplného zahojení 1x denně.

Piercing je zcela zahojen přibližně za 2 měsíce od aplikace. Po tuto dobu byste šperk ideálně neměli vyměňovat. Šperk byste měli v piercingu ponechat minimálně 3 měsíce, jinak hrozí, že tzv. zaroste.Nejideálnější samozřejmě je, si nový piercing nechat píchnout v období do konce dubna a poté až zhruba od září, někdy i později. Pokud ale aplikaci piercingu v těchto měsících nestíháte, zvolte na léto raději piercing, který nemá dlouhou dobu hojení.

Kdy mohu vyměnit piercing v nose : Na zkrácení šperku v septu se objednejte za 3 týdny po vpichu. Šperk typu nostril se nezkracuje. Vyměnit jej za jiný je možné nejdříve za měsíc. Doba do úplného zahojení: 3 měsíce.