Antwort Jak otevřít přílohu v emailu Iphone? Weitere Antworten – Jak zobrazit přílohu v emailu

Jak otevřít přílohu v emailu Iphone?
Otevření přílohy souboru Office v Dokumentech, Tabulkách nebo Prezentacích

 1. Na počítači otevřete Gmail.
 2. Otevřete e-mail s přílohou souboru Office.
 3. Umístěte ukazatel myši na miniaturu.
 4. Klikněte na Upravit v Dokumentech Google / Upravit v Tabulkách Google / Upravit v Prezentacích Google .

Příloha může být podezřelá z těchto důvodů: Příloha umožňuje neověřené skripty: Nemůžeme ověřit, zda lze přílohy zprávy bezpečně otevřít. Pokud přílohy otevřete, může se vám v počítači nebo zařízení spustit škodlivý software.Jak otevřít soubor ZIP na iPhonu nebo iPodu touch

Otevřete aplikaci Soubory a vyhledejte soubor ZIP, který chcete rozbalit. Klepněte na soubor ZIP. Vytvoří se složka obsahující rozbalené soubory. Název složky změníte tak, že na ní podržíte prst a pak klepnete na Přejmenovat.

Jak otevřít soubor ODT v iPhone : Otevření souboru ve formátu OpenDocument Format v Office pro iPhone nebo iPad

 1. Klepněte na Otevřít.
 2. Zvolte místo, kde je soubor ve formátu OpenDocument Format uložený, třeba OneDrive, SharePoint, DropBox nebo iPhone nebo iPad.
 3. Klepnutím na soubor ve formátu OpenDocument ho otevřete.

Jak připojit přílohu k e mailu

Posílání příloh v důvěrném režimu

 1. Na počítači otevřete Gmail.
 2. Klikněte na Nová zpráva.
 3. Klikněte na ikonu kancelářské sponky .
 4. Vyberte soubory, které chcete nahrát.
 5. V pravém dolním rohu okna klikněte na Zapnout důvěrný režim .
 6. Nastavte datum vypršení platnosti a heslo.
 7. Klikněte na Uložit.

Jak vytisknout přílohu z emailu : Chcete-li vytisknout přílohu z otevřené zprávy nebo z podokna čtení, postupujte takto:

 1. Otevřete e-mailovou zprávu.
 2. Vyberte ikonu přílohy pod záhlavím zprávy a pak zvolte Rychlý tisk. Příloha se odešle přímo do tiskárny na základě výchozího nastavení tiskárny.

Posílání příloh v důvěrném režimu

 1. Na počítači otevřete Gmail.
 2. Klikněte na Nová zpráva.
 3. Klikněte na ikonu kancelářské sponky .
 4. Vyberte soubory, které chcete nahrát.
 5. V pravém dolním rohu okna klikněte na Zapnout důvěrný režim .
 6. Nastavte datum vypršení platnosti a heslo.
 7. Klikněte na Uložit.


Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Vlastník souboru vám neposkytl oprávnění k jeho otevření. Jste přihlášeni k jinému účtu Google. Někdo odstranil vaše oprávnění pro přístup k souboru.

Jak otevrit ai soubor

Chcete-li otevřít soubor AI v aplikaci Illustrator, zvolte Soubor > Otevřít a vyberte v počítači požadovaný soubor. Přesvědčte se, že soubor má příponu . AI. Můžete také otevřít soubory PDF, EPS a SVG.Uživatelé operačního systému Windows nebo Android s příslušnými právy si mohou nainstalovat aplikaci Winmail. dat Reader a soubor přílohy otevřít v něm.Otevření souboru ve formátu OpenDocument Text ve Wordu

Klikněte na Procházet. Pokud chcete zobrazit jenom soubory uložené ve formátu OpenDocument, klikněte na seznam typů souborů vedle pole Název souboru a potom klikněte na OpenDocument Text. Klikněte na soubor, který chcete otevřít, a potom klikněte na Otevřít.

Příloha e-mailu je soubor, který se odesílá společně s e-mailem. Ke každému e-mailu lze připojit jednu nebo více příloh a odeslat je adresátovi. Je to jednoduchý způsob, jak sdílet soubory a obrázky s ostatními uživateli. Standardní ikonou přílohy v poštovních programech je kancelářská sponka.

Jak vytisknout Prilohu : Klikněte na kartu Soubor. Klikněte na tlačítko Tisk. V části Tiskárna klikněte na tlačítko Možnosti tisku. V dialogovém okně Tisk v části Možnosti tisku zaškrtněte políčko Vytisknout přílohy.

Jak nastavit otevírání souboru : Program (i výchozí), ve kterém se mají soubory určitého typu otevírat, ale můžete změnit. V nabídce Start klikněte na Nastavení. Klikněte na Aplikace > Výchozí aplikace. Klikněte na aplikaci, kterou chcete změnit, a pak vyberte aplikaci v seznamu.

Co je koncovka ai

EPS a AI jsou průkopníky vektorových formátů. Jedná se o standardní typy obrazových souborů používaných v aplikaci Adobe Illustrator.

Uživatelé operačního systému Windows nebo Android s příslušnými právy si mohou nainstalovat aplikaci Winmail. dat Reader a soubor přílohy otevřít v něm.Program (i výchozí), ve kterém se mají soubory určitého typu otevírat, ale můžete změnit. V nabídce Start klikněte na Nastavení. Klikněte na Aplikace > Výchozí aplikace. Klikněte na aplikaci, kterou chcete změnit, a pak vyberte aplikaci v seznamu.

Jak připojit email jako přílohu : Přeposlání e-mailu v příloze

 1. Na počítači otevřete Gmail.
 2. Vyberte požadované e-maily.
 3. Klikněte na Více. Přeposlat jako přílohu.
 4. Do pole Komu zadejte příjemce. Příjemce můžete zadat také do polí Kopie a Skrytá kopie.
 5. Přidejte předmět.
 6. Napište text zprávy.
 7. Dole klikněte na Odeslat.