Antwort Jak otevřít PDF v datové schránce? Weitere Antworten – Jak otevřít soubor v datové schránce

Jak otevřít PDF v datové schránce?
Datovou zprávu otevřete tak, že kliknete na obálku se stavem, datem doručení zprávy, věc zprávy nebo odesílatele zprávy. Poté dojde k otevírání datové zprávy. Tato akce může chvíli trvat.Vložení souborů do přílohy z Úložiště

 1. V sekci PŘÍLOHY klepněte na tlačítko VLOŽIT Z ÚLOŽIŠTĚ SOUBORŮ.
 2. Přejdete do okna PŘIDÁNÍ SOUBORŮ Z ÚLOŽIŠTĚ SOUBORŮ. Zde zaškrtněte políčka před položkami souborů, které chcete zařadit do přílohy.
 3. Po označení všech souborů klepněte na tlačítko PŘIDAT VYBRANÉ.

Nápověda

 1. Klepněte myší na odkaz DALŠÍ MOŽNOSTI a poté ZKONVERTOVAT ZPRÁVU.
 2. V následně otevřeném okně klepněte v pravém dolním rohu na tlačítko Odeslat ke konverzi.
 3. Po odeslání ke konverzi se okno doplní o informace potřebné pro převzetí konvertovaného výstupu.
 4. Klepnutím na odkaz Vytisknout si obsah okna (tj.

V čem otevřít soubor Zfo : Soubory s příponou . ZFO, které potřebujete k elektronickému vyplnění formuláře, lze otevřít v programu Software602 Form Filler. Instalační soubor, včetně návodu na instalaci, si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat zde: Form Filler.

Jak otevřit soubor

Otevření souboru ve formátu OpenDocument Text ve Wordu

 1. Klikněte na kartu Soubor.
 2. Klikněte na tlačítko Otevřít.
 3. Klikněte na Procházet.
 4. Pokud chcete zobrazit jenom soubory uložené ve formátu OpenDocument, klikněte na seznam typů souborů vedle pole Název souboru a potom klikněte na OpenDocument Text.

Proč nejde otevřít soubor : Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Vlastník souboru vám neposkytl oprávnění k jeho otevření. Jste přihlášeni k jinému účtu Google. Někdo odstranil vaše oprávnění pro přístup k souboru.

v portálu www.mojedatovaschranka.cz kliknete na tlačítko "Ověření datové zprávy", prostřednictvím tlačítka "Procházet" vyhledáte soubor (ve formátu ZFO), který obsahuje datovou zprávu, jejíž správnost chcete ověřit, stisknete tlačítko "Ověření datové zprávy".

Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V horní nabídce panelu nástrojů vyberte možnost Převod. Na panelu Převod vyberte jako formát exportu možnost Microsoft® Word a poté vyberte možnost Převést do formátu DOCX. V zobrazeném dialogovém okně Uložit jako vyberte umístění, kam chcete soubor uložit a klikněte na tlačítko Uložit.

Jak získat dokument z datové schránky

Přímo z webové aplikace pro přístup do datové schránky můžete odeslat PDF dokument obsažený v datové zprávě, nebo celou datovou zprávu k autorizované konverzi na libovolném kontaktním místě Czech POINT. Volba "Konvertovat" je nabízena u příloh typu PDF a u datových zpráv obsahujících přílohu typu PDF.Uživatelé operačního systému Windows nebo Android s příslušnými právy si mohou nainstalovat aplikaci Winmail. dat Reader a soubor přílohy otevřít v něm.Zde jsou tři populární možnosti:

 1. WinRAR: Nejznámější a možná nejpoužívanější program pro otevírání RAR souborů.
 2. 7-Zip File Manager: Další oblíbený program pro archivaci souborů, který pracuje s příponou .
 3. WinZIP: Podobný program jako WinRAR, nabízí dobré výsledky komprese/počet souborů.


Aplikace Acrobat Reader je jediný bezplatný prohlížeč souborů PDF, který umí otevřít všechny typy obsahu ve formátu PDF (včetně formulářů a multimédií) a pracovat s nimi. Přejděte na stránku ke stažení aplikace Adobe Acrobat Reader a zvolte možnost Stáhnout aplikaci Acrobat Reader.

Proč mi nejde otevřít soubor : Pokud se vám soubor nedaří otevřít, může to mít několik důvodů: Vlastník souboru vám neposkytl oprávnění k jeho otevření. Jste přihlášeni k jinému účtu Google. Někdo odstranil vaše oprávnění pro přístup k souboru.

Jak se dá otevřít soubor PDF : Aplikace Acrobat Reader je jediný bezplatný prohlížeč souborů PDF, který umí otevřít všechny typy obsahu ve formátu PDF (včetně formulářů a multimédií) a pracovat s nimi. Přejděte na stránku ke stažení aplikace Adobe Acrobat Reader a zvolte možnost Stáhnout aplikaci Acrobat Reader.

Jak nastavit otevírání souboru

Program (i výchozí), ve kterém se mají soubory určitého typu otevírat, ale můžete změnit. V nabídce Start klikněte na Nastavení. Klikněte na Aplikace > Výchozí aplikace. Klikněte na aplikaci, kterou chcete změnit, a pak vyberte aplikaci v seznamu.

Úředně ověřená kopie

 • Česká pošta,
 • krajský úřad,
 • obecní úřad (případně úřady městských částí),
 • kontaktní místa veřejné správy (Czech POINT),
 • Hospodářská komora České republiky.

Aplikace Acrobat Reader je jediný bezplatný prohlížeč souborů PDF, který umí otevřít všechny typy obsahu ve formátu PDF (včetně formulářů a multimédií) a pracovat s nimi. Přejděte na stránku ke stažení aplikace Adobe Acrobat Reader a zvolte možnost Stáhnout aplikaci Acrobat Reader.

Jak přeložit PDF soubor : Překlad dokumentů

 1. V prohlížeči přejděte na Překladač Google.
 2. Nahoře klikněte na Dokumenty.
 3. Vyberte zdrojový a cílový jazyk.
 4. Klikněte na Procházet počítač.
 5. Najděte soubor, který chcete přeložit.
 6. Klikněte na Zobrazit překlad nebo Stáhnout překlad.