Antwort Jak otevřít Google asistenta? Weitere Antworten – Jak otevřít Google Assistant

Jak otevřít Google asistenta?
Podržte na zařízení tlačítko plochy nebo řekněte „Ok Google“. Pokud je Asistent Google vypnutý, zobrazí se výzva, abyste ho zapnuli.Přístup ke službám Asistenta Google získáte pomocí tlačítka Asistent Google na boku telefonu: – Jedním stisknutím Asistenta Google spustíte. – Když tlačítko podržíte, můžete na Asistenta Google mluvit. Položte otázku a tlačítko pusťte. Odpověď Asistenta Google se zobrazí na displeji telefonu.Na telefonu nebo tabletu Android přejděte do Nastavení Asistenta nebo otevřete aplikaci Asistent Google. a řekněte „Nastavení Asistenta“. V sekci Oblíbená nastavení klepněte na Voice Match. Zapněte příkaz Ok Google a nastavte funkci Voice Match.

Jak dostat češtinu do Google asistenta : Změna jazyka

 1. Klepněte na plochu displeje auta.
 2. Přejděte na seznam aplikací.
 3. Klepněte na Nastavení Google Asistent Google.
 4. Klepněte na Jazyky.
 5. Vyberte jazyk.

Jak se jmenuje Google asistent

Zahájení hlasového vyhledávání

Důležité: Příkaz „Ok Google“ funguje pouze pro Asistenta Google. , použijte svůj hlas.

Jak probudit Google asistenta : Chcete-li probudit hlasového asistenta, řekněte „OK Google“.

Který hlasový asistent umí česky Na tuto otázku je odpověď (bohužel) jednoduchá – momentálně žádný. V případě hlasového vyhledávání od Googlu je sice čeština podporována, v případě řady dotazů dostanete i česky mluvenou odpověď a například při dotazu na počasí je brána v potaz vaše zeměpisná poloha.

Asistent od společnosti Google vám najde odpověď. Nejvýraznějším posunem oproti starší verzi pomocníka, který vešel ve známost pod názvem Google Now, je umožnění obousměrných konverzací. Máte-li doma samotné zařízení, stačí použít klíčová slova Hey, Google nebo OK, Google a Asistent vás začne poslouchat.

Jak aktualizovat Google asistenta

V telefonu přejděte na stránku Asistenta Google Go v obchodě Play. Klepněte na Aktualizovat.Během srpna 2020 začal Google Asistent, implementovaný do telefonů Pixel, ukazovat český text a od některých uživatelů je dokonce hlášena možnost přepnout si jazyk Google Asistenta do češtiny.Důležité: Některé funkce nejsou k dispozici ve všech jazycích, zemích a způsobilých zařízeních Android.

 1. Na telefonu či tabletu Android otevřete aplikaci Google Home .
 2. Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo na iniciálu. Nastavení Asistenta.
 3. Klepněte na Asistent. Hlas Asistenta.
 4. Vyberte hlas.


Pokud chcete zahájit hovor, řekněte „Ok Google“ a pak vyslovte příkaz:

 1. „Zavolat [jméno kontaktu]. “
 2. „Zavolat [název firmy]. “
 3. „Co je nejbližší [firma] “ a pak „Zavolej tam“.
 4. „Zavolat [telefonní číslo]. “

Jak aktualizovat Google Asistenta : V telefonu přejděte na stránku Asistenta Google Go v obchodě Play. Klepněte na Aktualizovat.