Antwort Jak odstranit koš z plochy Windows 11? Weitere Antworten – Jak smazat koš z plochy

Jak odstranit koš z plochy Windows 11?
Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení . Vyberte Přizpůsobení > Motivy > nastavení ikon na ploše. Zaškrtněte políčko Koš > Použít.Jak odebrat ikony

Pokud nechcete na ploše zástupce, klikněte na ikonu a přetáhněte ho do odpadkového koše. Touto akcí odeberete pouze zástupce, nikoli program, na který odkazuje. Můžete také kliknout na ikonu pravým tlačítkem myši a potom kliknutím na Odstranit odebrat zástupce z počítače.Ikony na ploše můžou být skryté. Pokud je chcete zobrazit, klikněte pravým tlačítkem myši na plochu, vyberte Zobrazit a pak vyberte Zobrazit ikony na ploše. Přidání ikon, jako je Tento počítač, Koš a další, na plochu: Vyberte tlačítko Start a potom vyberte Nastavení > Přizpůsobení > Motivy.

Jak vyprázdnit Kos : Vyprázdnění koše ve Windows 10

 1. Najděte na ploše ikonu Koše.
 2. Klikněte pravým tlačítkem (nebo stiskněte a podržte) a vyberte Vysypat koš.

Kde najít Koš ve Windows

Vyhledání Koše

 • Vyberte Start > Nastavení > Přizpůsobení > Motivy > nastavení ikon na ploše.
 • Ujistěte se, že je zaškrtnuté políčko Koš , a pak vyberte OK. Ikona by se měla na ploše zobrazit.

Kam se obnoví soubory z koše : Když chcete obnovit soubor z koše:

Kliknutím na Soubory otevřete správce souborů. V postranním panelu klikněte na Koš. Pokud postranní panel nevidíte, zmáčkněte tlačítko nabídky v pravém horním rohu okna a vyberte Postranní panel. Pokud zde je smazaný soubor, klikněte na něj a vyberte Obnovit.

Stiskněte a podržte libovolné prázdné místo na hlavním panelu nebo na něj klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte Nastavení hlavního panelu. V části Ikony rohu hlavního panelu: U všech ikon, které chcete zobrazit na hlavním panelu, vyberte Možnost Za. U ikon, které nechcete vidět na hlavním panelu, vyberte Vypnuto.

Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit. Pak postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co dělat když zmizí ikony z plochy

Zobrazení nebo skrytí ikon na ploše

Klikněte pravým tlačítkem na plochu (nebo ji stiskněte a podržte), přejděte na Zobrazení a pak zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazit ikony na ploše.Přidání zástupců na plochu

Stiskněte a podržte plochu (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Nový > Zástupce. Zadejte umístění položky nebo vyberte Procházet a vyhledejte položku v Průzkumníkovi souborů, vyberte umístění a vyberte OK.Vypláchněte koš směsí soli, octa a teplé vody. Směsi, jako je tato, dezinfikují povrch plastu a neutralizují nepříjemné pachy. Případně můžete použít speciální čisticí prostředek na plasty, který nastříkáte speciálně na koš a poté opláchnete čistou vodou.

v pravém dolním rohu obrazovky, klepněte na účet, který používáte, a pak klepněte na Koš. V zobrazení Koš vyberte soubory, které chcete odstranit. Poznámka: Uživatelé Androidu mají možnost vyprázdnit celý koš najednou klepnutím na Odstranit vše v pravém horním rohu.

Jak zobrazit koš : Vyhledání Koše

 1. Vyberte Start > Nastavení > Přizpůsobení > Motivy > nastavení ikon na ploše.
 2. Ujistěte se, že je zaškrtnuté políčko Koš , a pak vyberte OK. Ikona by se měla na ploše zobrazit.

Jak zjistit bít Windows : Tady je postup, jak získat další informace:

 1. Vyberte tlačítko Start > Nastavení > Systém > O systému .
 2. V části Specifikace zařízení > Typ systému se podívejte, jestli máte 32bitovou nebo 64bitovou verzi Windows.
 3. V části Specifikace Windows zjistíte edici a verzi Windows spuštěnou na vašem zařízení.

Jak najít koš v počítači

Vyhledání Koše

 1. Vyberte Start > Nastavení > Přizpůsobení > Motivy > nastavení ikon na ploše.
 2. Ujistěte se, že je zaškrtnuté políčko Koš , a pak vyberte OK. Ikona by se měla na ploše zobrazit.


Klikněte pravým tlačítkem na systémovou jednotku a poté vyberte možnost Vlastnosti. Na kartě Obecné vyberte možnost Vyčištění disku. V seznamu Soubory, které budou odstraněny přejděte dolů a vyberte možnost Dočasné soubory. Vyberte možnost OK a poté ji potvrďte výběrem možnosti Ano.Jak odstranit z Windows 11 tlačítko Widgets

První způsob je skutečně velmi jednoduchý až primitivní. Klepněte na tlačítko Widgets nacházející se na Hlavním panelu pravým tlačítkem myši a z místní nabídky, která se zobrazí, vyberte příkaz Odepnout z Hlavního panelu. A je to! Tlačítko Widgets je pryč.

Jak zmenšit ikony na hlavním panelu Windows 11 : Klikněte na plochu pravým tlačítkem (nebo ji stiskněte a podržte), nastavte ukazatel na Zobrazit a pak vyberte Velké ikony, Střední ikony nebo Malé ikony. Tip: Ke změně velikosti ikon na ploše můžete použít taky kolečko myši.