Antwort Jak najit Reel na Instagramu? Weitere Antworten – Jak najít Reels na Instagramu

Jak najit Reel na Instagramu?
Video Instagram Reels poznáte podle ikony v levém dolním rohu videa při procházení příspěvků na homepage, nebo v pravém horním rohu při prohlížení obsahu na konkrétním profilu. Reels se zobrazují i v klasickém feedu jako každý jiný příspěvek. Na stránce Prozkoumat můžete také objevit Reels od dalších uživatelů.Přejděte na kartu Reels na svém profilu na Instagramu. Vyberte reel, u kterého si chcete metriky zobrazit. Klepněte na tři tečky a na Zobrazit přehledy. Můžete si prohlédnout, kolik To se mi líbí, komentářů, uložení a sdílení se příspěvku podařilo vygenerovat.Specifikem je to, že Reels můžete nahrát pouze z mobilního telefonu. Po otevření aplikace stačí zvolit tlačítko s plusem, jež je umístěné v pravém horním rohu, zvolíte hned první možnost „Reel“ a můžete editovat. Můžete přidat zvuk, efekt nebo upravit délku, rychlost a rozložení videa.

Kde najdu historii Reels : Chcete-li získat přístup k této sadě statistik, klepněte na stránce svého profilu na ikonku tří vodorovných čar v pravém horním rohu a poté klepněte na „Přehledy“. Tam zvolte časové období, za které chcete data získat a pak zvolte Reels. Můžete si zobrazit všechny své Reels za poslední 2 roky.

Jak najit šablony na Reels

Vytvoření reelu na Instagramu pomocí šablony

 1. Klepněte dole na nebo kdekoli v kanálu příspěvků přejeďte prstem doprava.
 2. Klepněte dole na Reel a pak klepnutím na obrázek vlevo dole otevřete svou galerii.
 3. Klepněte na Šablony.
 4. Přejížděním prstu projděte dostupné šablony a vyberte tu, kterou chcete použít.

Kam se ukladaji Reels na Instagramu : Zatímco Stories mají trvanlivost pouze den (pokud si je neuložíte do Výběru, za 24 hod. z profilu zmizí), Reels se ukládají v profilu do nově vzniklé záložky a jsou viditelné trvale. Po zveřejnění prvního Reels se v profilu uživatele vytvoří ikonka, pod kterou pak najdete všechny nahrané Reels posty.

Nahrávání reelu na Instagramu

 1. Klepněte dole na nebo kdekoli v kanálu příspěvků přejeďte prstem doprava.
 2. Dole klepněte na REEL.
 3. Přidržte a začněte nahrávat klip nebo klepnutím na tlačítko spusťte nahrávání a opětovným klepnutím ho ukončete.


Reels je funkce na Instagramu, která umožňuje uživatelům vytvořit a sdílet krátká videa s hudbou nebo jinými zvuky. S touto funkcí přišel Instagram v roce 2020 a jednalo se o reakci na vzrůstající popularitu TikToku. Reels se vyznačují krátkým videoobsahem s maximální možnou délkou 90 sekund.

Jaký je rozdíl mezi Reels a Stories

stories – dočasné příběhy. reels – krátká videa, která mají potenciál mít desetitisícové i statisícová shlédnutí caroussel – umožňuje sdílet více fotografií nebo videí v jednom příspěvku.V oddílu Jak používáte Instagram klepněte na Vaše aktivita. 4. Klepněte na Historie účtu. Posunutím zobrazíte všechny změny, které jste na svém účtu provedli.Veřejné účty: Reely můžou vidět a sdílet všichni uživatelé Instagramu. Lidé si můžou vaše reely pouštět v kanálu příspěvků, na kartě Reels, v oddílu Prozkoumat a na stránkách pro audio, efekty a hashtagy. Kdokoli na Instagramu může nahrát reel, který bude obsahovat váš původní zvuk nebo text.

Kde se dá na Instagramu zobrazit obsah, který jste si archivovali

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na .
 3. V oddílu Jak používáte Instagram klepněte na Vaše aktivita.
 4. V oddílu Odebraný a archivovaný obsah klepněte na Archiv.

Proč mi nejde Reels na Instagramu : Pro vytvoření stačí kliknout na ikonku pro přidání příspěvku v pravém horním rohu a následně vybrat Sekvence. Případně se na tvorbu Reels dostanete i přes Stories. Pak už můžete natáčet nebo přidat hotové video z galerie ve vašem chytrém telefonu, jen pozor na to, že obrázky přidat nejdou.

Kam se ukládají Reels : Zatímco Stories mají trvanlivost pouze den (pokud si je neuložíte do Výběru, za 24 hod. z profilu zmizí), Reels se ukládají v profilu do nově vzniklé záložky a jsou viditelné trvale. Po zveřejnění prvního Reels se v profilu uživatele vytvoří ikonka, pod kterou pak najdete všechny nahrané Reels posty.

Jak najit historii BIA na IG

Jak si zobrazit historii účtu:

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na .
 3. V oddílu Jak používáte Instagram klepněte na Vaše aktivita.
 4. Klepněte na Historie účtu. Posunutím zobrazíte všechny změny, které jste na svém účtu provedli.
 5. Klepněte na Použít.


Otevřete Instagram v mobilním zařízení.

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.

Chcete-li zjistit, kdo si video ve vašem příběhu na Instagramu prohlédl, musíte na příběh klepnout, dokud je ještě živý. Celkový počet se zobrazí v levém dolním rohu. Klepnutím na něj můžete rolovat a zobrazit jména všech uživatelů, kteří příběh sledovali.

Kam se ukladaji Reels : Zatímco Stories mají trvanlivost pouze den (pokud si je neuložíte do Výběru, za 24 hod. z profilu zmizí), Reels se ukládají v profilu do nově vzniklé záložky a jsou viditelné trvale. Po zveřejnění prvního Reels se v profilu uživatele vytvoří ikonka, pod kterou pak najdete všechny nahrané Reels posty.