Antwort Co je důvěrný režim Gmail? Weitere Antworten – Jak si vyčistit Gmail

Co je důvěrný režim Gmail?
Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail . Vlevo od každé zprávy, kterou chcete smazat, klepněte na profilový obrázek odesílatele. Nahoře klepněte na Smazat .Můžete posílat přílohy o celkové velikosti až 25 MB. Pokud posíláte více příloh, nesmí dohromady přesáhnout 25 MB. Pokud připojíte soubor větší než 25 MB, Gmail místo přílohy do e-mailu automaticky přidá odkaz na Disk Google.Zrušení odeslání zprávy

Zprávu můžete hned po odeslání odvolat: Vlevo dole se zobrazí zpráva, že byl e-mail odeslán, a možnosti Vrátit zpět a Zobrazit zprávu. Klikněte na Vrátit zpět.

Jak funguje skrytá kopie Gmail : Když zadáte jméno příjemce do pole Skrytá (slepá kopie) e-mailu, obdrží tento příjemce kopii e-mailu, aniž by ostatní příjemci mohli vidět jeho jméno.

Jak uvolnit místa na Gmailu

Uvolnění úložiště pomocí Google One

 1. Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .
 2. Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.
 3. Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .

Jak vymazat všechny zprávy v Gmailu : Na počítači přejděte do Gmailu. Koš. Zaškrtněte políčko vlevo od každé zprávy, kterou chcete trvale smazat. Nahoře klikněte na Smazat navždy.

Služby jako WeTransfer, Send Anywhere nebo Filemail umožňují poslat soubory až do velikosti několika GB prostřednictvím odkazu nebo e-mailu. Většina těchto služeb poskytuje základní funkce zdarma, ale nabízí také placené plány pro větší kapacity nebo další funkce.

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory prostřednictvím e-mailu. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo jiné soubory, cloudová řešení umožňují nahrát soubory do cloudové služby.

Jak uvolnit místo Gmail

Uvolnění úložiště pomocí Google One

 1. Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .
 2. Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.
 3. Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .

Když nějakého odesílatele zablokujete, zprávy od něj vám budou chodit do spamu.

 1. Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .
 2. Otevřete zprávu.
 3. V pravém horním rohu zprávy klepněte na ikonu možností .
 4. Klepněte na Zablokovat [odesílatele].

Jaký je rozdíl mezi kopií a skrytou kopií Rozdíl je patrný po doručení zprávy. Zpráva se doručí všem adresátům uvedeným v kopii i skryté kopii, ale všichni adresáti uvidí pouze osoby uvedené v řádku kopie, nikoli osoby v řádku skrytá kopie.

Vyberte nebo poklikejte na zprávu, aby se otevřela v jiném okně. Vyberte Soubor > Informace. Vyberte Znovu odeslat zprávu a odvolat > Odvolat tuto zprávu… a vyberte jednu ze dvou možností. Pokud chcete odeslanou zprávu odvolat, vyberte Odstranit nepřečtené kopie této zprávy.

Jak vyčistit uložiště Google : Správa úložiště přes Google One

 1. Na počítači přejděte na stránku Google One.
 2. V části Uvolnit místo klikněte na Zobrazit.
 3. V kategorii, kterou chcete spravovat, klikněte na Zkontrolovat a vyčistit.
 4. Vyberte soubory, které chcete odstranit.
 5. Vyberte soubory a potom vpravo nahoře klepněte na Smazat.

Jak vyčistit Google účet : V účtu Google přejděte do sekce Data a ochrana soukromí. Přejděte na Možnosti dat a ochrany soukromí. Smazat účet Google. Podle pokynů účet smažte.

Jak smazat všechny emaily najednou

V levém dolním rohu obrazovky klikněte na ikonu "Nastavení" (ozubené kolo) a následně zvolte část „Hromadné“. Odškrtněte volbu "Automaticky mazat e‑maily ve složce Hromadné po 90 dnech"

Vyzkoušejte to!

 1. Vyberte e-mailovou konverzaci, kterou chcete vyčistit.
 2. (Na zjednodušeném pásu karet) Na kartě Domů vyberte šipku vedle odstranit > Vyčistit konverzaci. Můžete také vyčistit celé složky. (Na klasickém pásu karet) Na kartě Domů vyberte.
 3. Pokud se zobrazí výzva, potvrďte to tak, že vyberete Vyčistit.

Soubory lze komprimovat i pomocí vestavěného nástroje přímo ve Windows. Stačí kliknout pravým tlačítkem myši na soubor, zvolit „Odeslat“ a následně vybrat možnost „Komprimovaná složka (Metoda ZIP)“.

Jak odeslat velké soubory : Ukládejte soubory do cloudu

K dispozici jsou služby jako Box (10 GB), Dropbox (2 GB), Google disk (15 GB), iCloud (5 GB) či OneDrive (5 GB). Velkou výhodou v tomto případě je, že většina služeb disponuje nastavením sdílení. To znamená, že si v nich lze poměrně dobře vyspecifikovat, s kým chcete soubory sdílet.